33e Vrieling damtoernooi 28-12-2022
https://damforum.nl/bb3/viewtopic.php?f=65&t=8547&p=133030#p133030
Ere klasse
1. | Aleksej Domchev | Litouwen | 6 wedstr. 10 punten |
2. | Jan van Dijk | Wolvega | 6 " " 9 " |
3. | Mathëo Boxem | Emmeloord | 6 " " 7 " |
4. | Rick Hakvoort | Wezep | 6 " " 6 " |
5. | Henk Grootenhuis ten H. | Nieuwleusen | 6 " " 4 " |
6. | Gert Jan Hoeve | Harderwijk | 6 " " 3 " |
7. | Lisa Scholtens | Slagharen | 6 " " 3 " |
Hoofd klasse
Gr. 1. | 1. | Sytse Spijker | Hoogeveen | 3 wedstr. 4 punten | nb |
2. | Roep Bhawanibhiek | Amsterdam | 3 " " 4 " | nb | |
3. | Jan Willem Hoeve | Opheusden | 3 " " 2 " | ||
4. | Jan v.d. Veen | Nijkerk | 3 " " 2 " | ||
Gr. 2. | 1. | Rik Smit | Hijken | 3 " " 5 " | |
2. | Alex Boxum | Emmeloord | 3 " " 3 " | ||
3. | Herman van Westerloo | Amsterdam | 3 " " 3 " | ||
4. | Gerwin Mollink | den Ham | 3 " " 2 " | ||
Gr. 3. | 1. | Egbert van Hattem | Zutphen | 3 " " 5 " | |
2. | Theo Leoné | Borne | 3 " " 3 " | nb | |
3. | Leo Peters | Gramsbergen | 3 " " 3 " | nb | |
4. | Herman Damman | Westerhaar | 3 " " 1 " | ||
Gr. 4. | 1. | Yulia Bintsarovska | Kampen | 3 " " 4 " | nb |
2. | Jonathan Wilbrink | Enschede | 3 " " 4 " | nb | |
3. | Harrie Vosmeijer | Beilen | 3 " " 3 " | ||
4. | Gaele Stoker | Woudsend | 3 " " 1 " | ||
Gr. 5. | 1. | Damon Winter | Ommen | 3 " " 5 " | |
2. | Bertwin Letteboer | Westerhaar | 3 " " 3 " | nb | |
3. | Harry Vos | Zelhem | 3 " " 3 " | nb | |
4. | Hans v.d. Laan | Smilde | 3 " " 1 " | ||
Gr. 6. | 1. | Jozef Linssen | Wageningen | 3 " " 4 " | |
2. | Tom Westhof | Hengelo ( gld ) | 3 " " 3 " | nb | |
3. | Gerrit Terpstra | Bakkeveen | 3 " " 3 " | nb | |
4. | Alb. J. Hakvoort | Wierden | 3 " " 2 " | ||
Gr. 7. | 1. | Jeroen Schokker | Veendam | 3 " " 4 " | |
2. | Martin Kruiswijk | Amsterdam | 3 " " 3 " | nb | |
3. | Wim Koopman | Hijken | 3 " " 3 " | nb | |
4. | Gerard Bruins | Hoogeveen | 3 " " 2 " | ||
Gr. 8. | 1. | Daiël Boxem | Emmeloord | 3 " " 6 " | t.w. hfd kl. |
2. | Gerard van Velzen | Amsterdam | 3 " " 4 " | ||
3. | Ab Steenbergen | Raalte | 3 " " 1 " | ||
4. | Peter van der Velden | Zwolle | 3 " " 1 " |
1e klasse
Gr. 1. | 1. | Jan Terpstra | Leeuwarden | 3 wedstr. 5 punten | |
2. | Henk Kamminga | Dronten | 3 " " 4 " | ||
3. | Fred Voorn | Amsterdam | 3 " " 2 " | ||
4. | Richard Klein | Emmen | 3 " " 1 " | ||
Gr.2. | 1. | Renco Oostindjer | Hoogeveen | 3 " " 6 " | t.w 1e kl |
2. | Bart Jan Kortleven | Dedemsvaart | 3 " " 4 " | ||
3. | Siep Altena | Balk | 3 " " 2 " | ||
4. | Hennie de Ruiter | Zeewolde | 3 " " 0 " | ||
Gr.3. | 1. | Jan Koopman | Hengelo | 3 " " 5 " | |
2. | Gabi Madura | Dronten | 3 " " 4 " | ||
3. | Siebe Kortleven | Dedemsvaart | 3 " " 2 " | ||
4. | Jacco Keizer | Hijken | 3 " " 1 " | ||
Gr.4. | 1. | Jaap Vos | Zelhem | 3 " " 5 " | |
2. | Wim Leijsenaar | Zwolle | 3 " " 3 " | nb | |
3. | Dik Halma | Deventer | 3 " " 3 " | nb | |
4. | Jan Pluim | Harderwijk | 3 " " 1 " | ||
Gr.5. | 1. | Gert Brink | Hardenberg | 3 " " 4 " | nb |
2. | Jan Snijder | Emmeloord | 3 " " 4 " | nb | |
3. | Gijbert Meuleman | den Ham | 3 " " 3 " | ||
4. | Jaap Hugen | Hollandscheveld | 3 " " 1 " | ||
Gr.6. | 1. | Janick Lanting | Bad Nieuweschans | 3 " " 4 " | nb |
2. | Ludwig Munnink | Enschede | 3 " " 4 " | ||
3. | Alberto Waterink | Hoogeveen | 3 " " 2 " | ||
4. | Han Tuenter | Westerlee | 3 " " 2 " | ||
Gr.7. | 1. | Makel Schotman | Heino | 3 " " 5 " | |
2. | Erwin Meiresonne | Genemuiden | 3 " " 4 " | ||
3. | Frank Schippers | Westerhaar | 3 " " 2 " | ||
4. | Gerrit Klompenhouwer | Winterswijk | 3 " " 1 " | ||
Gr.8. | 1. | Remco Visser | Apeldoorn | 3 " " 4 " | nb |
2. | Koert Meuleman | dden Ham | 3 " " 4 " | nb | |
3. | Klaas Mondria | Wolvega | 3 " " 3 " | ||
4. | Reinder Barkema | Zwolle | 3 " " 1 " | ||
Gr.9. | 1. | Marjory Feyt | Wageningen | 3 " " 5 " | |
2. | Bé Brakels | Terapelveensekanaal | 3 " " 4 " | ||
3. | Jos Moorman | Borne | 3 " " 3 " | ||
4. | Roel van Benthum | Belt Schutsloot | 3 " " 1 " | ||
Gr.10. | 1. | Gerhard Kruger | Hengelo | 3 " " 4 " | |
2. | Jan Egbert Temmink | Amsterdam | 3 " " 3 " | nb | |
3. | Henk Mostert | Nieuwleusen | 3 " " 3 " | ||
4. | Gerhard unning | Hijken | 3 " " 2 " | ||
Gr.11. | 1. | Nick Bolks | Hoogeveen | 3 " " 4 " | nb |
2. | Jeanet Stel | Vledder | 3 " " 4 " | nb | |
3. | Aalt Mostert | Nieuwleusen | 3 " " 3 " | ||
4. | Herjan Overweg | Hardenberg | 3 " " 1 " |
2e klasse
Gr. 1. | 1. | Soenarmin Saib | Amsterdam | 3 wedstr. 6 punten | |
2. | Bert Schoonhoven | Dronten | 3 " " 3 " | ||
3. | Gerrit Talen | Westerhaar | 3 " " 2 " | ||
4. | G.D. Wuffen | Dwingelo | 3 " " 1 " | ||
Gr.2. | 1. | Henk Bunskoek | Dedemsvaart | 3 " " 5 " | |
2. | Egbert Reiling | Rheezerveen | 3 " " 3 " | ||
3. | Marcel Zwiers | Hoogeveen | 3 " " 2 " | ||
4. | Alb. Hendrik Snijder | Emmeloord | 3 " " 2 " | ||
Gr.3. | 1. | Willem Fokkert | Hellendoorn | 3 " " 4 " | nb |
2. | Rosanne Steenblik | Grolloo | 3 " " 4 " | nb | |
3. | Robby ter Harmsel | Dedemsvaart | 3 " " 3 " | ||
4. | Henk Lip | Hollandscheveld | 3 " " 1 " | ||
Gr.4. | 1. | Guus Gase | Amsterdam | 3 " " 6 " | t.w. 2e kl. |
2. | Marcel Bauwer | Ommen | 3 " " 4 " | ||
3. | Aart Hanekamp | Dronten | 3 " " 2 " | ||
4. | Gert Kortleven | Dedemsvaart | 3 " " 0 " | ||
Gr.5. | 1. | Marlijn Moene | Wageningen | 3 " " 5 " | nb |
2. | Gepke Koopman | Sneek | 3 " " 5 " | nb | |
3. | Arend Drost | Zuidwolde | 3 " " 1 " | ||
4. | Elzo de Vries | Hollandscheveld | 3 " " 1 " | ||
Gr.6. | 1. | Bart Venneker | Borne | 3 " " 3 " | nb |
2. | Sandra Brakels | Terapelveensekanaal | 3 " " 3 " | nb | |
3. | Selma Barbu | Dedemsvaart | 3 " " 3 " | nb | |
4. | Willy Roelofs | Zuidwolde | 3 " " 3 " | nb | |
Gr.7. | 1. | Marjolein Kruizinga | Hoogeveen | 4 " " 7 " | |
2. | Nicky Loots | Winschoten | 4 " " 3 " | ||
3. | Evert Rolleman | Hardenberg | 4 " " 2 " |
jeugdgroep
1. | Josef Zhang | Hoogeveen | 7 wedstr. 14 punten |
2. | Jesper Ekkelkamp | Dedemsvaart | 7 " " 13 " |
3. | Mart Ekkelkamp | Dedemsvaart | 8 " " 12 " |
4. | Emmely Kruizinga | Hoogeveen | 8 " " 11 " |
5. | Fienne Martens | Balkbrug | 8 " " 10 " |
6. | Laura Ekkelkamp | Dedemsvaart | 7 " " 9 " |
7. | Stef Kouwen | Dedemsvaart | 8 " " 7 " |
8. | Naomi Buisman | Gramsbergen | 7 " " 6 " |
9. | Ferron Timmer | Gramsbergen | 8 " " 5 " |
10. | Inge redder | Balkbrug | 7 " " 4 " |
11. | Chantal van Santen | Hoogeveen | 7 " " 4 " |
12. | Elija Hakkers | Gramsberen | 7 " " 1 " |
13. | Emily Peters | Gramsbergen | 7 " " 0 " |
AD&M Vaart & Vecht sneldamtoernooi 2022.
Na twee jaar door corona perikelen uitgesteld te zijn had op woensdag 11 mei in de grote zaal van de Baron de 47e editie van het Vaart & Vecht toernooi plaats. Vanwege de sponsoring door AD&M administratie en belasting advies werd de naam van het toernooi hierop aangepast. Aan het evenement werd deelgenomen door in totaal 34 deelnemers waaronder een viertal spelers met een MF titel en een rating boven de 1300. Na de opening door voorzitter Gert Brink, was het Dick Willems om namens de sponsor de eerste zet te doen. Dat gebeurde aan het bord van Gerben Overweg tegen Gerrit Talen.
De toernooi resultaten zijn als volgt:
|
GROEP A. |
|
|
|
1. |
Jan van Dijk |
Wolvega |
9 wedstr – 15 pnt |
|
2. |
Rick Hakvoort |
Wezep |
9 “ “ - 13 “ |
NB |
3. |
Bert Aalberts |
Dedemsvaart |
9 “ “ - 13 “ |
NB |
4. |
Zainal Palmans |
Hoogeveen |
9 “ “ - 12 “ |
|
5. |
Jan Ekke de Vries |
Hoogeveen |
9 “ “ - 10 “ |
|
6. |
Roland Kreeft |
Hoogeveen |
9 “ “ - 9 “ |
|
7. |
Rene Schippers |
Westerhaar |
9 “ “ - 7 “ |
|
8. |
Johan van Aalderen |
Zwolle |
9 “ “ - 6 “ |
|
9. |
Damon Winter |
Dedemsvaart |
9 “ “ - 3 “ |
|
Gerwin Mollink |
Den Ham |
9 “ “ - 2 “ |
|
Jan van Dijk werd hiermee de algeheel kampioen van AD&M Vaart en Vecht sneldamtoernooi. Vermeldenswaard is dat de speler zich drie dagen na ons toernooi zich via de voorronden wist te plaatsen voor deelname aan het Nederlands kampioenschap dammen 2022.
Damon Winter tegen toernooiwinnaar Jan van Dijk.
|
GROEP B. |
|
|
1. |
Bertwin Letteboer |
Vriezenveen |
9 wedstr. – 15 pnt |
2. |
Jeroen Schokker |
Veendam |
9 “ “ - 14 “ |
3. |
Geurt Souman |
Wezep |
9 “ “ - 13 “ |
4. |
Bart Jan Kortleven |
Dedemsvaart |
9 “ “ - 11 “ |
5. |
Harrie Beekman |
Wezep |
9 “ “ - 11 “ |
6. |
Alberto Waterink |
Hoogeveen |
9 “ “ - 9 “ |
7. |
Jan Dekker |
Hardenberg |
9 “ “ - 5 “ |
8. |
Koert Meuleman |
Den Ham |
9 “ “ - 5 “ |
9. |
Frank Schippers |
Westerhaar |
9 “ “ - 5 “ |
Gert Brink |
Hardenberg |
9 “ “ - 2 “ |
|
GROEP C-1 |
|
|
1. |
Gerben Overweg |
Hardenberg |
7 wedstr. – 9 pnt |
2. |
Henk Bunskoek |
Dedemsvaart |
7 “ “ - 9 “ |
3. |
Willem Fokkert |
Hellendoorn |
7 “ “ - 7 “ |
4. |
Gerrit Talen |
Westerhaar |
7 “ “ - 6 “ |
5. |
Robby ter Harmsel |
Dedemsvaart |
7 “ “ - 5 “ |
6. |
Willy Roelofs |
Zuidwolde |
7 “ “ - 4 “ |
7. |
Gerrit Schroer |
Rheezerveen |
7 “ “ - 2 “ |
|
GROEP C-2 |
|
|
1. |
Lauran Hazen |
Zuidwolde |
7 wedstr, - 10 pnt |
2. |
Herjan Overweg |
Hardenberg |
7 “ “ - 9 “ |
3. |
Be Meijerink |
Dalen |
7 “ “ - 8 “ |
4. |
Egbert Reiling |
Rheezerveen |
7 “ “ - 6 “ |
5. |
Marcel Bauwer |
Ommen |
7 “ “ - 4 “ |
6. |
Henk Wensink |
Wezep |
7 “ “ - 4 “ |
7. |
Gert Kortleven |
Dedemsvaart |
7 “ “ - 1 “ |
2022 Het AD&M "Vaart & Vecht sneldamtoernooi wordt gehouden op 11 mei 2022 aanvang 19.30 uur
in de Baron in Dedemsvaart.
voorlopige deelnemerslijst 10-05
A | B | C | ||||||
1. | Geert Schuurman | Balkbrug | v | 409 | C | 1 | ||
Be Meijerink | Dalen | 717 | C | 2 | ||||
Bert Aalberts | Dedemsvaart | v | 1350 | A | 1 | |||
Henk Bunskoek | " " | v | 733 | C | 3 | |||
Robby ter Harmsel | " " | v | 690 | C | 4 | |||
Bart Jan Kortleven | " " | v | 797 | B | 1 | |||
Gert Kortleven | " " | 559 | C | 5 | ||||
Jan Meester | " " | v | 959 | B | R | |||
Koert Meuleman | Den Ham | v | 856 | B | 2 | |||
Gerwin Mollink | " " | v | 1170 | A | 2 | |||
Gert Brink | Hardenberg | v | 795 | B | 3 | |||
Jan Dekker | " " | v | 903 | B | 4 | |||
Gerben Overweg | " " | v | C | 6 | ||||
Herjan Overweg | " " | v | C | 7 | ||||
Willem Fokkert | Hellendoorn | v | 711 | C | 8 | |||
Zainal Palmans | Hoogeveen | v | 1394 | A | 3 | |||
Alberto Waterink | " " | v | 865 | B | 5 | |||
Jan Ekke de Vries | " " | v | 1338 | A | 4 | |||
Roland Kreeft | " " | v | 1189 | A | 5 | |||
Marcel Bauwer | Ommen | v | 694 | C | 9 | |||
|
Damon Winter | " " | v | 1064 | A | 6 | ||
Egbert Reiling | Rheezerveen | v | C | 10 | ||||
Gerrit Schroer | " " | v | C | 11 | ||||
Jeroen Schokker | Veendam | v | 1029 | B | 6 | |||
Bertwin Letteboer | Vriezenveen | v | 1042 | B | 7 | |||
Frank Schippers | Westerhaar | v | B | 8 | ||||
Rene Schippers | " " | v | 1300 | A | 7 | |||
Gerrit Talen | " " | v | C | 12 | ||||
Harrie Beekman | Wezep | v | 1055 | B | 9 | |||
Rick Hakvoort | " | v | 1368 | A | 8 | |||
Geurt Souman | " | v | 1011 | B | 10 | |||
Henk Wensink | " | v | 748 | C | 13 | |||
Jan van Dijk | Wolvega | v | 1399 | A | 9 | |||
Lauran Hazen | Zuidwolde | v | 640 | C | 14 | |||
Willy Roelofs | " " | v | 633 | C | 15 | |||
36. | Johan van Aalderen | Zwolle | v | 1092 | A | 10 |