2018

 

       

31e Vrieling damtoernooi 28-12-2018

 

 

 

 Sponsor Wim Vrieling doet de openingszet bij oud D.D.D. speler Alinde Koops.

 

 voor video

 https://www.facebook.com/dedemsvaartinbeeld/videos/290253968356677/?t=49

 

 voor foto's

 https://photos.google.com/share/AF1QipNHBv9d_T6CgNop9E1mj1xJJJeFbyQNxxhoTniAhNJSUboE31YipzxDAsq3gaEk7A?key=UEh5ZUR6eFhuYlBmLWRteHFWenlsWWpPVEIzRzN3

 

 

 

 Toernooiwinnaar Ereklasse Michel Kroesbergen, Emst.

 

 De winnaars van de andere extra prijzen zijn, hoofd klasse Dick Siegers uit Almere, 1e klasse Jan Koopman

 Hengelo en tweede klasse Demi Peters uit Buunde ( D ).

 

 

 

 

 De prijswinnaars bij de jeugd v.l.n.r. Jean-Peter Wilbrink, Thijmen Ekkelkamp, Athur Schep, Jonethan

 Schonewille en Sytse Spijker.

 

 EREKLASSE  .       rating   
 Gr. 1.  1.  Michiel Kroesbergen     Emst  1439  3 wedstrijden 6 punten
   2.  Rick Hakvoort  Wezep                1319  3     "     "      4      "
   3.  Lambert-Jan Koops   Frankrijk  1231  3     "     "      2      "
   4.   Gerwin Mollink  den Ham  1156  3     "     "      0      "
 Gr. 2.  1.  Rienk van Marle  Wapenveld  1319  3     "     "      4      "
   2.  Sjoerd Koopman  Rotsterhaule  1267  3     "     "      4      "
   3.  Gert-Jan Hoeve  Steenwijk  1187  3     "     "      2      "
   4.  Bert Aalberts  Dedemsvaart  1368  3     "     "      2      "
           
HFD KLASSE          
 Gr. 1.  1.  Ab Steenbergen  Raalte  1032  3 wedstrijdem 5 punten
   2.  Alex Boxum  Emmeloord  1187  3      "    "       4      "
   3.  Lolke Huitema  Tersoal  1039  3      "    "       3      "
   4.  Jaap v.d. Werfhorst  Nijkerk  1095  3      "    "       0      "
 Gr. 2.  1.  Jan van Veen 

 Nijkerk

 1152  3      "    "       4      "
   2.  Leo Peters  Gramsbergen  1021  3      "    "       4      "
   3.  Bert Begeman  Groningen  1077  3      "    "       3      "
   4.  Henk Kamminga  Dronten   952  3      "    "       1      "
 Gr. 3.  1.  Wouter Sosef  Hoogeveen  1000  3      "    "       5      "
   2.  Jaap Huizinga  Groningen  1057  3      "    "       3      "
   3.  Rik Smit  Hijken  1122  3      "    "       2      "
   4.  Jan Snijder  Emmeloord   976  3      "    "       2      "
 Gr. 4.  1.  Dick Siegers  Almere  1119  3      "    "       6      "
   2.  Gerard Bruins  Hoogeveen  1004  3      "    "       3      "
   3.  Damon Winter  Dedemsvaart  1074  3      "    "       2      "
   4.  Dick Halma  Deventer    951  3      "    "       1      "
 Gr. 5.   1.  Floris Tol  Eelde  1054  3      "     "      4      "
   2.  Jonathan Wilbrink  Enschede  1100  3      "     "      4      "
   3.  Nicole de Vries  Hoogeveen   947  3      "     "      2      "
   4.  Meint de Vries  Assen   966  3      "     "      2      "
 Gr. 6.  1.  Jan Riesthuis  Culemborg  1052  3      "      "     5      "
   2.  Geert Lubberink  Winschoten    967  3      "      "     4      "
   3.  Roland Kreeft  Hoogeveen    973  3      "      "     3      "
   4.  Gert Brink  Dedemsvaart    910  3      "      "     0      "
           
 2e KLASSE          
 Gr. 1.  1.  Matéo Boxum  Emmeloord    839  3 wedstrijden 5 punten
   2.  Jan Timmer  Coevorden    947  3      "     "     5     "
   3.  Maikel Schotman  Heino    865  3      "     "     2     "
   4.  Renco Oostindjer  Hoogeveen    855  3      "     "     0     "
 Gr. 2.  1.  Jan Koopman  Hengelo    945  3      "     "     6     "
   2.  Klaas Mondria  Wolvega    848  3      "     "     3     "
   3.  Han Tuenter  Westerlee    865  3      "     "     2     "
   4.  Koert Meuleman  Westerhaar    850  3      "     "     1     "
 Gr. 3.  1.  Jan Starke  Oude Pekela    855  3      "     "     5     "
   2.  Gerrit Kruger  Hengelo    839  3      "     "     3     "
   3.  Jan van der Kolk  Zwartsluis    938  3      "     "     2     "
   4.  Gerrit Klompenhouwer   Winterswijk     845  3      "     "     2     "
  Gr. 4.  1.  Daniël Boxem  Emmeloord      3      "     "     5     "
   2.  Harwin Reuvekamp   Kampen    932  3      "     "     4     "
   3.  Jeanet Stel  Diever    859  3      "     "     2     "
   4.   Remco Visser   Apeldoorn    839  3      "     "     1     "
 Gr. 5.  1.   Siep Altena  Balk    918  3      "     "     5     "
   2.  Cor Darwinkel  Hoogeveen    834  3     "      "     4     "
   3.  Rene Runhaar  Hilversum    826  3     "      "     2     "
   4.  Anton Visscher  Zwartsluis    822  3     "      "     1     "
 Gr. 6.  1.  Roelof Schippers  Westerhaar    824  3     "      "     6     "
   2.  Jan van de Vegt  den Ham    755  3     "      "     4     "
   3.  Martin Bosch  Gramsbergen    908  3     "      "     2     "
   4.  Gerard v.d. Meulen  Dedemsvaart    807  3     "      "     0     "
 Gr. 7.  1.  Gijsbert Meuleman  Westerhaar    900  3     "      "     5     "
   2.  Julian Arrindell  den Ham    821  3     "      "     3     "
   3.  Elzo de Vries  Hollandscheveld     812  3     "      "     3     "
   4.  Geert Boxum  st. Jansklooster    845  3     "      "     1     "
 Gr. 8.   1.  Jan Heutink  Genemuiden    730  3     "      "     5     "
   2.  Heddy Andringa  Offringawier    900  3     "      "     4     "
   3.  Marcel Zwiers  Hollandscheveld    821  3     "      "     3     "
   4.  Willem Fokkert  Hellendoorn    760  3     "      "     0     "
 Gr. 9.  1.  Albert-Hendrik Snijder  Emmeloord    709  3     "      "     5     "
   2.  Lisa Scholtens  Hoogeveen    795  3     "      "     4     "
   3.  Bé Brakels  Sellingerbeetse    878  3     "      "     3     "
   4.  Gerard Haarman  Dalfsen    3     "      "     0     "
 Gr. 10.  1.  Jan Huisman  Bergentheim      3     "      "     6     "
   2.  Jerk Otten  Diever    731  3     "      "     6     "
   3.  Henk Bunskoek  Dedemsvaart    725  3     "      "     3     "
   4.  Henk Wensink  Hattemerbroek    728  3     "      "     0     "
 Gr. 11.  1.  Ludwig Munnink  Enschede    871  3     "      "     6     "
   2.  Pascal Strijker  Hoogeveen    739  3     "      "     3     "
   3.  Mans Veltink  Hardenberg    3     "      "     2     "
   4.  Lauran Hazen  Zuidwolde    725  3     "      "     1     "
 Gr. 12.  1.  Eddie Weijman  Renkum    724  3     "      "     4     "
   2.  Gerben Overweg  Hardenberg    3     "      "     4     "
   3.  Roel van Benthum  Belt Schutsloot      3     "      "     3     "
   4.  Henk Brouwer  Dedemsvaart    766

 3     "      "     1     "

           
 2e KLASSE          
 Gr. 1.  1.  Elise Schouten  Hoogeveen    3 wedstrijden 5 punten
   2.  Bennie Hendriks   Hellendoorn    673  3      "     "     5     "
   3.  Fons ten Broeke  Borne    703  3      "     "     2     " 
   4.  Dylano Stoter  Bad Nieuweschans    3      "     "     0     "
 Gr. 2.  1.  Demi Peters  Buunde ( D )     3      "     "     6     "
   2.  Gerard Endeman  den Ham    589  3      "     "     4     "
   3.  Marinus Freriks  Borne    662  3      "     "     2     "
   4.  Mart Slim  Hoogeveen    3      "     "     0     "
 Gr. 3.  1.  Marcel Bauwer  Dedemsvaart    639  3      "     "     5     "
   2.  Siebe Kortleven  Hoogeveen    3      "     "     5     "
   3.  Herjan Overweg  Hardenberg    3      "     "     2     "
   4.  Jamy Loots  Winschoten    3      "     "     0     "
 Gr. 4.  1.  Bart-Jan Kortleven  Hoogeveen    3      "     "     5     "
   2.  Sandra Brakels  Stadskanaal    3      "     "     5     "
   3.  Willy Roelofs  Dedemsvaart    633  3      "     "     2     "
   4.  Herman Loots  Winschoten    3      "     "     0     "
 Gr.5.  1.  Charrll Schuller  Hoogeveen    3      "     "     5     "
   2.  Robby ter Harmsel  Dedemsvaart    685  3      "     "     4     "
   3.  Janick Laning  Bad Nieuweschans    3      "     "     3     "
   4.  Geert Wuffen  Diever    3      "     "     0     "
  Gr. 6.  1.  Dennis Versluis  Wilhelmshafen (D)    3      "     "     5     "
   2.  Gerrit de Boer  Diever    3      "     "     4     "
   3.  Ton Orriëns   Sinderen    681  3      "     "     3     "
   4.  Nicky Loots   Winschoten    3      "     "     0     "

  Gr. 7.  1.   Jacob Hart   Enschede    3      "      "    6      "
   2.  Gepke Koopman   Sneek    3      "      "    3      "
   3.  Aart Hanekamp   Dronten     3      "      "    2      " 
   4.  Evert Rolleman   Hardenberg     3      "      "    1      "
 Gr. 8.  1.  Alinde Koops   Zwolle    5      "      "    9      " 
   2.  Ton Lensink   Nieuw Heeten     5      "      "    6      "
   3.  Marianne Veld  Hoogeveen    5      "      "    5      "
   4.  Richard de Rooij  Wedde    5      "      "    4      "
   5.  Grieko Kruijer  Wedderveer   5      "       "    3      "
   6.  Harrie Luchtenberg  Hellendoorn   5      "       "    3      "
           
 JEUDGROEP  1.  Arthur Schep  Wezep   11 wedstrijden 18 punten
   2.  Thijmen Ekkelkamp  Dedemsvaart   11      "     "     17      "
   3.  Jean-Peter Wilbrink      "    "    "   11      "     "     16      "
   4.  Jonethan Schonewille      "    "    "   11      "     "     14      "
   5.  Sytse Spijker  Hoogeveen   11      "     "     14      "
   6.  Lucas Kreeft      "     "    11     "     "     11      "
   7.  Robin Scholten  Gramsbergen    11     "     "     10      "
   8.  Daniël Haandrikman  Dedemsvaart    11     "     "       9      "
   9.  Fabian Kragt      "     "     "    11     "     "       8      "  
  10.  Bart van de Bosch  Balkbrug    11     "     "       8      "
  11.  Elva Roos  Dedemsvaart    11     "     "       7      "
  12.  Fienne Martens  Balkbrug    11     "     "       0      "

      

 

     

 

  

 Dec. 2018

 

     De laatste damdiploma's van dit jaar werden uitgereikt aan Jharon, Mart en Fienne.

 

 

Uitslagen Vaart & Vecht sneldamtoernooi 2018

 

 Ook nu was er weer een goede opkomst bij de 45e editie van het jaarlijkse Vaart & Vecht sneldamtoernooi. Na   de  opening door de voorzitter ging de strijd snel van start want vooral in de 2e groep moesten er veel partijen (   14 ) gespeeld worden. Maar met een straf tempo lukte het toch om tegen kwart over elf de prijzen uit te reiken.   Op een humorvolle wijze wist Gert de winnaars en soms ook anderen in het zonnetje te zetten. Het was weer   een heel  geslaagde en gezellige avond.

 

  

 

 v.l.n.r. Gerard Bruins, Zainal Palmans en Lauran Hazen

 

Hfd kl

 

Zainal Palmans

Hoogeveem

9 wedstrijden

16 punten

 

 

Rick Hakvoort

Wezep

9       “      “

16       “

 

 

Jan-Ekke de Vries

Hoogeveen

9       “      “

14       “

 

 

Theo Leone

Borne

9       “      “

11       “

 

 

Johan van Aalderen

Zwolle

9       “      “

  8       “

 

 

Harrie Beekman

Hattemerbroek

9       “      “

  7       “

 

 

Alexander Slot

Hoogeveen

9       “      “

  6       “

 

 

Geurt Souman

Wezep

9       “      “

  5       “

 

 

Leo Peters

Gramsbergen

9       “      “

  4       “

 

 

Harrie Hoonhorst

Nijverdal

9       “      “

  3       “

 

 

1e kl.

 

Gerard Bruins

Hoogeveen

12 wedstrijden

20 punten

 

 

Jacco Keizer

Hijken

12       “     “

16       “

 

 

Koert Meuleman

Den Ham

12       “     “

12       “

 

 

Alberto Waterink

Zuidwolde

12       “     “

12       “ 

 

 

Henk Pruim

Beilen

12       “     “

11       “

 

 

Ronald Sempel

Nijverdal

12       “     “

  7       “

 

 

Egbert Reiling

Rheezerveen

12       “     “

  6       “

 

 

 

 

 

 

1e kl.

 

Colin Winter

Dedemsvaart

14       “     “

22 punten

 

 

Wim Koopman

Hijken

14       “     “

20       “

 

 

Gert Brink

Dedemsvaart

14       “     “

16       “

 

 

Gerhard Dunning

Hijken

14       “     “

16       “

 

 

Henk Mostert

Balkbrug

14       “     “

14       “

 

 

Willem Fokkert

Hellendoorn

14       “     “

13       “

 

 

Herjan Overweg

Hardenberg

14       “     “

  7       “

 

 

Mans Veltink

Hardenberg

14       “     “

  4       “

 

  

 

 Een prachtige 2e plaats voor Colin.

 

 De nummers één van beide poules Gerard Bruins en Colin Winter speelden een barrage die gewonnen werd door   Gerard Bruins. Met de tweede plaats kan Colin terugzien op een goed toernooi. Wim Koopman eindigde als   derde.

2e kl.

 

Lauran Hazen

Zuidwolde

10 wedstrijden

16 punten

 

 

Henk Wensink

Hattemerbroek

10       “      “

14       “

 

 

Herman Gruppen

Zuidwolde

10       “      “

13       “

 

 

Henk  Bunskoek

Dedemsvaart

10       “      “

12       “

 

 

Henk Brouwer

Dedemsvaart

10       “      “

11       “

 

 

Robby ter Harmsel

Dedemsvaart

10       “      “

11       “

 

 

Evert Rolleman

Hardenberg

10       “      “

  9       “

 

 

Jan Schroer

Rheezerveen

10       “      “

  9       “

 

 

Egbert Koning

Hijken

10       “      “

  6       “

 

 

Gerrit Schroer

Rheezerveen

10       “      “

  5       “

 

 

Jans Nijman

Rheezerveen

10       “      “

  4       “

 

  

  Lauran Hazen neemt zijn prijs in ontvangst.

 

 

 

 

 Indeling 2018

 

 

 INDELING VRIELING TOERNOOI 2018

 

 

 EREKLASSE

 

 GROEP 1

 

 Michiel Kroesbergen 1439

 Rick Hakvoort             1319

 Lambert-Jan Koops     1231

 Gerwin Mollink            1156

 

 GROEP 2

 

 Bert Aalberts               1368

 Rienk van Marle          1317

 Sjoerd Koopman         1267   

 Gert-Jan Hoeve           1187

 

 HOOFDKLASSE

 

GROEP 1

 

Alex Boxum                 1187

Jaap van de Werfhorst 1095

Lolke Huitema 1039   

Ab Steenbergen           1032

 

GROEP 2

 

Jan van de Veen           1152

Bert Begeman 1077

Leo Peters                   1021

Henk Kamminga          982

 

GROEP 3

 

Rik Smit                      1122

Jaap Huizinga               1057

Wouter Sosef               1000

Jan Snijder                   976

 

GROEP 4

 

Dick Siegers                1119

Damon Winter  1074

Gerard Bruins              1004

Dick Halma                 951

 

GROEP 5

 

Jonathan Wilbrink        1100

Floris Tol                     1054

Meint de Vries 966

Nicole de Vries            947

 

GROEP 6

 

Jan Riesthuis                1082

Paul van de Veen         1049

Ronald Kreeft 973

Geert Lubberink          967

 

EERSTE KLASSE

 

GROEP 1

 

Jan Timmer                  947

Maikel Schotman         865

Renco Oostindjer         855

Matheo Boxum            839

 

GROEP 2

 

Jan Koopman              945

Han Tuenter                 865

Koert Meuleman          850

Klaas Mondria 848

 

GROEP 3

 

Jan van der Kolk         938

Jan Starke                   855

Gerrit Klompenhouwer 845

Gerrit Kruger               839

 

 

GROEP 4

 

Harwin Reuvekamp     932

Jeanet Stel                   859

Remco Visser              839

Daniel Boxum              ----

 

GROEP 5

 

Siep Altena                  918

Cor Darwinkel             834

Rene Runhaar 826

Anton Visscher 822

 

GROEP 6

 

Martin Bosch               908

Roelof Schippers         824

Gerard van der Meulen            807

Jan van de Vegt            755

 

GROEP 7

 

Gijsbert Meuleman       900

Julian Arrindell  821

Elzo de Vries               812

Geert Boxum               745

 

GROEP 8

 

Heddy Andringa           877

Marcel Zwiers             767

Willem Fokkert            760

Jan Heutink                  730

 

GROEP 9

 

Be Brakels                   878

Gert Brink                   810

Lisa Scholtens              795

Gerard Haarman          ----

 

 

GROEP 10

 

Jan Huisman                ----

Jerk Otten                   731

Henk Wensink             728

Henk Bunskoek           725

 

GROEP 11

 

Ludwig Munnink          871

Pascal Strijker 739

Lauran Hazen              725

Mans Veltink                ----

 

GROEP 12

 

Henk Brouwer 766

Eddie Weijman 724

Gerben Overweg         ----

Roel van Benthem        ----

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE KLASSE

 

GROEP 1

 

Fons ten Broeke          703

Bennie Hendriks          672

Elise Schouten  ----     

Dylano Stoter              ----

 

GROEP 2

 

Marinus Freriks           662

Gerard Endeman          589

Mart Slim                    ----     

Demi Peters                 ----

 

GROEP 3

 

Marcel Bauwer            634

Herjan Overweg          ----

Siebe Kortleven           ----

Jamy Loots                  ----

 

GROEP 4

 

Bart Jan Kortleven       ----

Sandra Brakels ----

Herman Loots              ----

Willy Roelofs               633

 

GROEP 5

 

Robby ter Harmsel       685

Charl Schuller              ----

Geert Wuffen               590

Janick Laning               ----

 

GROEP 6

 

Dennis Versluis ----

Ton Orriens                 681

Nicky Loots                ----

Gerard de Boer           ----

 

GROEP 7

 

Albert Hendrik-Snijder 709

Evert Rolleman            ----

Alinde Koops                          ----

Jacob Hart                              ----

 

 

 

 

GROEP 8       

 

Harrie Luchtenberg                  ----

Marianne Veld                         ----

Grieko Kruijer             ----

Richard de Rooy                     ----