Sneldammen

 

 

 7-1-2020

 

 Sneldammen om de clubtitel.

 

 

    GROEP 1    
  1.   Damon Winter                 9 wedstrijden   13 punten
  2.  Al erto Waterink  9     "     "  12     "
  3.  Christiaan Groote  9     "     "  11     "
  4.  Bart-Jan Kortleven  9     "     "  11     "
  5.  Jan Meester  9     "     "  11     "
  6.  Jan Siegers  9     "     "   9      "
  7.  Gert Brink  9     "     "   7      "
  8.  Henk Brouwer  9     "     "   7      "
  9.  Gerard v.d. Meulen  9     "     "   5      "
10.  Siebe Kortleven  9     "     "   4      "

 

 

        GROEP 2    
  1.   Robby ter Harmsel           8 wedstrijden   12 punten
  2.  Lauran Hazen  8     "     "  11     "
  3.  Marcel Bauwer  8     "     "   9      "
  4.  Henk Bunskoek  8     "     "   8      "
  5.  Arend Drost  8     "     "   8      "
  6.  Willy Roelofs  8     "     "   8      "
  7.  Gert Kortleven  8     "     "   7      "
  8.  Herman Gruppen  8     "     "   6      "
  9.  Thijmen Ekkelkamp  8     "     "   3      "

 

 

 

 2019

 

 Op de eerste clubavond van 2019 , dinsdag 8 januari werd er gestreden om de sneldamtitel in de eerste en

 tweede klasse. Het speltempo van 5 minuten en drie seconden ,was niet aan iedereen even goed besteed. Na 

 ruim drie uur spelen kwam de volgende eindstand op het bord.

 

 

     GROEP 1     
 1.  Damon Winter        13 wedstrijden   25 punten
 2.  Jan Meester  13      "     "  21      "
 3.  Jan Siegers  13      "     "  18      "
 4.  Gert Brink  13      "     "  17      "
 5.   Gerard van der Meulen     13      "     "  13      "
 6.  Hilco Harms  13      "     "  11      "
 7.  Henk Bunskoek  13      "     "    8      "

 

 

     
   GROEP 2    
 1.  Robby ter Harmsel  13 wedstrijden  20 punten 
 2.  Marcel Bauwer  13      "    "  13      "
 3.  Lauran Hazen  13      "    "  10      "
 4.  Herman Gruppen  13      "    "   8       "
 5.  Ato Drost  13      "    "   7       "
 6.  Henk Brouwer  13      "    "   6       "
 7.  Willy Roelofs  13      "    "   5       "