Interne competitie 2019 - 2020

 

 Seizoen 2019 - 2020

 

 

     

 Onderl. 

 comp.

 1.   2.   3    4     5    6    7    8    9.   10.  11. 12.  13.  14.  15. 16.  
  1.  Anora  xxx  0              00                                   2     

2001

00  

                      00              12- 5  
  2.  Bas 2 xxx     00 000                2     7 - 4
  3.  Bram     xxx  2 0000  2            00  2 022     11 - 10
  4.  Emiel 22   0  xxx      0    0 200  

 0002

1

  2      14-11
  5.  Fienne    22 2222   xxx    00  

 2212

2     22  22       17-29
  6.  Henrico   222  0     xxx 01         1         7 - 8
  7.  Jesper        2  22 21 xxx 2        2  202       10 - 17
  8.  Jesse             0 xxx 2         1    0  4 - 3
  9.  Laura  0      2  0010     0 xxx     0   222      11-9
10.  Mart E.

 0221

22

     022  0         xxx    12        20  14-18
11.  Mart v. V.                     xxx       00  2  3 - 2
12.  Stan      22

 2220

1

 00 1  0   2  10   xxx         14 - 15
13.  Stijn     0     00    020           xxx       6-2
14.  Tom   22 0  200  0       1 000         xxx     11-7 
15.  Thijmen                      22       xxx 1  3 - 5
16.  Jean-P                2    02         1 xxx  4-4

 

 

  Sneldammen

 

  07-02

 

       

  GROEP 1    
1.   Jesse       5 wedstriden   9 punten
2.   Fienne  5      "    "  8     "
3.  Henrico  5      "    "  4     "
4.  Stijn  5      "    "  3     "
5.  Tom  5      "    "  1     "
       
  GROEP 2     
1.  Mart-E  5 wedstrijden  9 punten
2.  Bram  5      "     "  7     "
3.  Stan  5      "     "  6     "
4.  Laura  5      "     "  5     "
5.  Emiel  5      "     "  2     "
6.  Anora  5      "     "  1     "

 

 

  29-11

 

 Op de door Vrieling makelaardij gesponsorde damborden werd op de wekelijkse clubavond het jaarlijkse

 st. Nicolaastoernooi afgewerkt. Met de clubspelers waren en ook een aantal schooldammers aanwezig zodat er

 in totaal met een vijftiental spelers aan het toernooi werd deelgenomen.

                                                                                     

   

 

 

 1.   Jesper       6 wedstrijden    12 punten
 2 .  Stijn  6     "     "  12     "
 3.  Thijmen  6     "     "  12     "
 4.  Mart van V.   6     "     "   8     "
 5.  Bas  6     "     "   7     "
 6.  Jean-Peter  6     "     "   6     "
 7.  Laura  6     "     "   6     "
 8.   Henrico  6     "     "   4     "
 9.  Stan  6     "     "   4     "
10.  Tom  6     "     "   4     "
11.  Anora  6     "     "   3     "
12.  Jesse  6     "     "   2     "
13.  Mart E.  6     "     "   2     "
14.  Bram  6     "     "   0     "
15.  Emiel   6     "     "      0     "



 15-11

 

 Het eerste damdiploma van het seizoen is uitgereikt. Mart Ekkelkamp slaagde er zelfs in om alle achtentwintig 

 vragen goed te beantwoorden. Een prachtig resultaat. Op naar het damdiploma de 2e zet.

 

 

 

 De deelnemers aan de jaarlijkse schooldamwedstrijden ( 6-11 ) kregen een brief mee voor gratis damlessen

 bij de jeugdafdeling van D.D.D. waar zie onderstaande foto ruimschoots gebruik van gemaakt wordt.

 

 

 

 18-10-'19

 

 Vanavond het grote demonstratiebord in gebruik genomen.

 

 Met dank aan de maker Henk Bunskoek ende hulp van Herman Gruppen.

 

 Het damseizoen bij de jeugd is weer geopend met het sneldammen. Helaas was de aantal deelnemers erg   beperkt. Hopelijk komen er de komende tijd nog een aantal spelers bij.

 

 

  1.    Mart van Vliet    3 wedstrijden   5 punten
  2.   Thijmen Ekkelkamp   3       "      "  4      "
  3.   Jean-Peter Wilbrink    3       "      "  2      "
    Jesper Ekkelkamp  3       "  1      "
       

 

 

 Start jeugdcompetitie, vrijdag 13 september aanvang 18.30 uur.

 

 

 

 

 

 

 

 Stand onderlinge competitie per 05-04-2019

  

  1.  Thijmen       15 wedstrijden   22 punten
  2.  Mart  15      "     "  21     "
  3.  Jean-Peter        14      "     "  18     "
  4.  Jurre  13      "     "  13     "
  5.  Jesper   8       "     "  12     "
  6.  Daniël  11      "     "  12     "
  7.  Fienne  11-     "     "  10     "
  8.  Elva   8       "     "   8      "
  9.  Jonethan   8       "     "   5      "
 10.  Bart   7       "     "   3      "
 11.  Fabian   5       "     "   2      "
 12.  Colin   2       "     "   0      "
 13.  Jharon   3       "     "   0      "
 14.  Manuel   5        "     "   0      "

 

 

 Rooster

 

     Onderl. comp  1.   2.    3.   4.    5.    6.    7.    8     9.  10.   11.   12.  13.   14. 
  1.  Bart     X    0   2    0  0 0                1-0
 2.  Collin    X        0              0  
 3.  Daniël   2    X    2-2    0 0      0-2  1-1      2-0
 4.  Elva  0      X   2-2   2  0-2            0-0
 5.  Fabian      0-0    X    0        0-2      
 6.  Fienne    2   0-0     X    0  2    0-0  2-2  2 0  
 7.  Jean-Peter  2 2     2 2  0  2    X      2-0  1-2    0-2  0-1
 8.  Jesper        2-0    2    X        2  2-2-2  0
 9.  Jharon            0      X        0-0  
10.  Jonethan      2-0        0-2      X      1 0 -0  0
11.  Jurre     1 -1  2  2-0  2-2  1 0        X    0-0  1 1
12.  Manuel            0-0    0-0-0        X    
13.  Mart    2        0 2  2-0  0  2-2  1 2-2  2-2    X  o-2
14.  Thijmen  1-2-2   0-2  2-2      2-1  2    2  1 1    2-0  X

 

 

 St. Nicolaastoernooi 30-11-2018

 

 Groep 1.

 

 

 1.  Jurre Klos               7 wedstrijden   12 punten
 2.  Daniel Haandrikman       7      "      "  11      "
 3.  Jean-Peter Wilbrink  7      "      "    8      "
 4.  Jonethan Schonewille  7      "      "    8      "
 5.  Thijmen Ekkelkamp  7      "      "    8      "
 6.  Fabian Kragt  7      "      "    7      "
 7.  Elva Roos  7      "      "    7      "
 8.  Bart v.d. Bosch  7      "      "    5      "
 9.  Collin Boessenkool  7      "      "    4      "
10.  Jharon Postmus  7      "      "    0      "

 

  

 

 Groep 2.

 

 

 1.   Mart van Vliet             6 wedstrijden    10 punten
 2.  Jesper Ekkelkamp  6      "     "    9      "
 3.  Fienne Martens  6      "     "    7      "
 4.  Elano Koopman  6      "     "    2      "
 5.  Luca Koopman  6      "     :     2      "

 

 

 

 Al met al een hel geslaagd st. Nicolaastoernooi.

 

 De interne competitie 2018 - 2019 start op vrijdag 14 september om 18.30 uur in de Baron 

 in Dedemsvaart.

 

 STAND vrije competitie  07-12-2018

 

 

  1.  Jean-Peter Wilbrink    7 wedstrijden 10 punten
  2.  Daniël Haandrikman 11      "     " 12     "
" 3.  Fienne Martens 11      "     "  10      "
  4.  Thijmen Ekkelkamp 10      "     "  12      "
  5.  Jonethan Schonewille  8      "     "  12      "
  6.  Fabian Kragt  6      "     "   7      "
  7.  Jharon Postmus   8      "     "  6      "
  8.  Elva Roos  10      "     "  6      "
  9.  Collin Boessenkool  8      "     "  3      "
 10.  Bart v. d. Bosch  5      "     "  6      "
 11.  Jurre Klos  8      "     "  7      "
 12.  Jeffrey Moes  1      "     "  2      "
 13.  Jesper Ekkelkamp  2      "     "  4      "
 14.  Mart van Vliet  2      "     "  4     "

 

 

 

 

 

13-04

 

 De eindstand van de jeugdcompetitie 2017 - 2018 ziet er als volgt uit:

 

 

  1.  Thijmen Ekkelkamp                  36 wedstrijden  56 punten    77,78 %
  2..   Jurre Klos  18      "     "  25      "   76,94 %
  3.  Jean-Peter Wilbrink  32      "     "  49      "   75,00 %
  4.  Fabian Kragt  40      "     "       59       "   73,75 %
  5.  Marnick Benjamins  31      "      "  38       "   61,29 %
  6.  Jesse Brekveld  20      "      "  20       "   50,00 %
  7.  Jonathan Schonewille    7      "      "         7      "   50,00 %
  8.  Elva Roos  18      "      "      17      "   47,22 %
  9.  Daniël Haandrikman  27      "      "     24      "   44,44 %
10.  Jeffrey Moes  31      "      "       23      "    37,10 %
11.  Ivana Benjamins  34      "      "  23      "   33,82 %
12.  Fabian Metselaar  37      "      "  24      "   32,43 %
13.  Jharon Postmus  13      "      "    5      "   19,23 %
14.  Collin Boessenkool  41      "      "  13      "   15,85 % 

 

 

 De eindstand bij het sneldammen in het seizoen 2017 - 2018 ziet er als volgt uit:

 

 

  1.    Fabian Kragt                                 27 wedstrijden   38 punten    77,04 %
  2.  Marnick Benjamins  25      "    "  33      "   66,00 %
  3.  Thijmen Ekkelkamp  22      "    "  28      "   63,36 %
  4.   Jean-Peter Wilbrink  21      "    "  26      "   61,90 %
  5.  Jurre Klos  18      "    "  18      "   50,00 %
  6.  Daniël Haandrikman  15      "    "  15      "   50,00 %
  7.  Elva Roos    5     "     "        4      "   40,00 %
  8  Fabian Metselaar  17      "    "  13      "   38,24 %
  9.  Jesse Brekveld   5       "     "   10      "  t.w.w.
 10  Collin Boessenkool  21      "     "  10      "   23,81 %
 11.  Jeffrey Moes  12      "     "        5       "   20,83 %  
 12.  Jharon Postmus    3      "     "        1   16,67 %

 

 

 

 23-03

 Uitslag paas( eier) toernooi.

 

 

 1.   Jurre  Klos                                    7 wedstrijden   12 punten
 2.  Thijmen Ekkelkamp  7     "      "  11    "
 3.  Jesse Brekveld  8     "      "  10    "
 4.  Jean-Peter Wilbrink  7     "      "  10    "
 5.  Marnick Benjamins  7     "      "   9     "
 6.  Elva Roos  7     "      "   8     "
 7.  Fabian Kragt  8     "      "   8     "
 8.  Jonathan Schonewille  7     "      "   7    "
 9.  Daniël Haandrikman  7     "      "   7    "
10.  Jeffrey Moes  8     "      "   7    "
11.  Jhoran Postmus  8     "      "     4     "
12.  Fabian Metselaar  7     "      "  3     "
13.   Collin Boessenkool  7     "      "  0     "

 

 

02-02"

 

 

  Om ook de ouders, grootouders of andere familieleden kennis te laten maken met de damsport hebben we

  een jeugddamlid ouder toernooi gehouden. Een leuke happening waarbij de avond door voorzittergeopend            Gert Brink werd geopend waarna er onder leiding van jeugdleider Colin Winter vier ronden gedamd werd. Het      ontbrak niet aan spanning en er werd fanatiek gestreden en soms was er een opmerking van een verliezend          ouder  " wat een rotspel ". Maar bovenal werd er genoten en was het een heel mooie avond die zeker voor

  herhaling vatbaar is.

 

  

 1.   Thijmen Ekkelkamp  + opa        8 wedstrijden  13 punten
 2.  Jean-Peter Wilbrink + broer   8      "     " 13    "
 3.  Jharon Postmus + vader  8      "     "       11    "
 4.  Jurre Klos + moeder  8      "     "   9    "
 5.  Jeffrey Moes + Jenny Brink  8      "     "   7    "
 6.  Jesse Brekveld + moeder  8      "     "   5    "
 7/8   Collin Boessenkool + moeder  8      "     "   3    "
7/8  Tabian Metselaar + vader  8      "     "   3    "

  

     

 

     Thijmen + opa

 

    

 

   Jean-Peter + broer

 

     

  

    Jharon + vader

    01-12

   

 

    Uitslagen st. Nicolaas sneldamtoernooi.

 

  

    GROEP !.    
 1.  Fabian Kragt        6 wedstrijden  12 punten
 2.  Thijmen Ekkelkamp     6      "     " 10     "
 3.  Jurre Klos 6      "     "  7      "
 4.  Jeffrey Moes 6      "     "  6      "
       
   GROEP 2.    
 1.  Ivana Benjamins 6 wedstrijden  5 punten
 2.  Fabian Metselaar 7      "     "  5     "
 3.  Elva 6      "     "  4     "
 4.  Jesse Brekveld 7      "     "  4     "
 5. Collin Boessenkool 6      "     "  3     "

 

   24- 11

 

   

 

   Op de voorgrond; links Jesse Brekveld en rechts Fabian Kragt.

 

   Stand onderlinge competitie per 24-11 

   

 1.  Fabian Kragt          24 wedstrijden    34 punten
 2.  Thijmen Ekkelkamp   17     "     " 24     "   
 3.  Marnick Benjamins 18     "     " 23     "
 4.  Jean-Peter Wilbrink 14     "     " 16     "
 5.  Fabian Metselaar 17     "     " 13     "
 6.  Collin Boessenkool 17     "     "  10     "
 7.  Ivana Benjammins 14     "     "  9     "
 8.  Daniel Haandrikman      8      "     "  7     "
 9.  Jeffrey Moes 12     "     "  5     "

 

   20-10

 

   

 

    

    Vanavond een herfst-vakantie toernooitje gehouden met onderstaand de uitslag. Zeer opvallend dat de

    speler, die slechts drie weken op de club damt, Thijmen Ekkelkamp, op de tweede plaats wist te eindigen.

 

  

 1. Jean-peter Wilbrink                6 wedstrijden    12 punten 
 2. Thijmen Ekkelkamp    6      "     "  11     " 
 3. Fabian Kragt   6      "     "     9     " 
 4. Daniël Haandrikman   6      "     "      5     " 
   Fabian Metselaar  6      "     "     5     "
 6. Marnick Benjamins   6      "     "      4     "
 7.  Collin Boessenkool  6      "     "     2     "
 8.  Ivana Benjamins  6      "     "        0     "

 
   
    

 Afbeeldingsresultaat voor damcompetitie