Menu

indeling 2023

 

 

 

 

Ere klasse

 

Groep1

1  Aleksje Domchev                            Vinius (Litouwn)          1429

2  Erwin Heslinga                               Leeuwarden                1291          

3  Rick Hakvoort                                Wezep                        1373

4  Maarten Wichgers                           Groningen                  1222

 

Groep 2

1  Matheo Boxum                              Emmeloord                 1324

2  Lambert Jan Koops                       Olst                            1243

3  Luuk ter Weijden                          Heerhugowaard          1323

4  Henk Grootenhuis ter Harkel         Nieuwleusen               1304

 

Groep 3

1. Rein van de Pal                             Heerenveen                 1419

2  Bart Stegeman                               ljubijana (slovenie)     1243                            

3  Grebrand Hessing                          Westerhaar                  1254

4  Rienk van Marle                             Wapenveld                  1300

 

Groep 4

1  Zainal Palmans                               Hoogeveen                 1402

2  Jan Ekke de Vries                           Hijken                       1347

3  Jakob Pronk                                    Winschoten              1203

4  Lisa Scholtens                                 Slagharen                 1219

 

 

Hoofdklasse

 

Groep 1

1  Sytse Spijker                                 Hoogeveen                  1189

2  Rik smit                                        Nieuw Balinge             1181

3  Alex Boxum                                   Emmeloord                 1171

4  Gerwin Mollink                              Den Ham                     1160   

 

Groep 2

1  Julia Bintsarovska                          Kampen                      1185

2  Gerwin v.d. Meer                           Hardenberg                 1201

3  André Nijmeijer                             Enschede                    1098

4  Jan Willem Hoeve                          Opheusden                 1178

 

Greop 3

1  Damon Winter                               Ommen                      1099

2  Daniel Boxum                                Emmeloord                1171

3  Jonathan Wilbrink                         Enschede                    1098

4  Joop Wind                                     Hoogeveen                 1097

 

Groep 4

1  Erik Bakker                                     Wezep                        !087

2  Alexander Slot                                Hoogeveen                 1094

3  Wim Koopman                                Hijken                        1085

4  Hans van der Laan                         Smilde                        1082

 

Groep 5

1  Geale Stoker                                 Woudsend                   1058

2  Renco Oostindjer                           Hoogeveen                 1091                           

3  Jan van Buiten                               Heerenveen               1067

4  Leo Peters                                      Gramsbergen             1020

 

Groep 6

1  Bertwin Letteboer                          Vriezenveen                1044

2  Gerard Bruins                                 Hoogeveen                 1021

3  Albert Hakvoort                             Wierden                      1032

4  Wiebren de Vries                           Lelystad                      1041

 

Groep 7

1  Jozef Linzen                                  Wageningen                1037

2  Michel Luiten                                Woudenberg                1005

3  Ab Steenbergen                             Raalte                         1011

4  Peter v.d. Velden                           Zwolle                          988

 

 

 

 

 

1e klasse

 

groep 1

1  Cyrill Sluisdom                               Lelystad                       986

2  Siebe Kortleven                             Dedemsvaart                 966  

3 Geurt Souman                                 Wezep                          975

4 Janick Lanting                                 Winschoten                  954

 

groep 2 

1 Geert Jan Smit                               Wapenveld                    987

2 Geert Lubberink                             Winschoten                   980

3 Jan Timmer                                    Coevorden                    970

4 Harwin Reuvekamp                         Kampen                        965

 

groep 3

1 Dik Halma                                    Deventer                         947               

2 Jan pluim                                      Hierden                          941

3 Meinze Feenstra                           Leeuwarden                    970

4 Piet Dijkstra                                  Kampen                          943

 

groep 4

1 Jan Koopman                                Hengelo                           947

2 Wim Leyssenaar                             Zwolle                            920  

3 Heddy Andringa                             Bolsward                         894

4 Willem Speksnijder                        Genemuiden                    939

 

groep 5

1 Siep-Altena                                   Sneek                               918

2 Arie Heykoop                                  Kampen                          918

3 Jan Snijder                                    Emmeloord                      924

4 Christian Groote                            Westervoort                     897

 

groep 6

1 Richard Klein                                 Emmen                            891

2 Johan Tuenter                                Westerlee                        922

3 Majory Feijt                                  Wageningen                      843

4 Jaap Hugen                                    Hollandscheveld               901

 

groep 7

1 Klaas Mondria                                 Wolvega                          814

2 Koert Meuleman                             Den Ham                          847

3 Jeannet Stel                                  Vledder                            824

4 Erwin Meiresonne                           Genemuiden                     850

 

groep 8  

1 Roelinda Lunenborg                      Dedemsvaart

2 Martin Bosch                                 Gramsbergen                     831

3 Reinder Barkema                           Zwolle                              808

4 Henk Lip                                       Hollandscheveld                818

 

groep 9

1 Herjan Overweg                            Hardenberg                       n.b.

2 Johan Rademaker                          Deventer                          849

3 Roel van Benthem                         Belt Schutsloot                 794

4 Eric Zomer                                    Havelte                            819

 

groep 10

1 Bé  Brakels                                   ter Apelkanaal                    776

2 Bert Schoonhoven                         Dronten                             787

3 Gerhard Dunning                         Hijken                                 786

4 Rosanne Steenblik                       Zelhem                            

 

 

 

 

 

2e klasse

 

groep 1

1 Anna Bakker                                  Hoogeveen                         767

2 Jan Heutink                                   Genemuiden                      742

3 Gerard v.d. Meulen                        Dedemsvaart                      781

4 Cas Schaapveld                              Huissen                              700

 

groep 2

1 Henk Bunskoek                               Dedemsvaart                      708

2 Aart Hanekamp                              Dronten                              702

3 Ruben Kant                                    Huissen                              698

4 Egbert Reiling                                 Rheezerveen            

 

groep 3

1 Gerrit Talen                                  Westerhaar                           639

2 Gerrit Kruger                                 Hengelo                              791

3 Jozef Zhang                                  Hoogeveen                           660

4 Manlijn Moene                              Wageningen                          657

 

groep 4

1 Robby ter Harmsel                       Dedemsvaart                         683

2 Jesper Ekkelkamp                         Dedemsvaart                         n.b.

3 Willem Fokkert                           Hellendoorn                            688

4 Lobke klein                                   Emmen                                317

 

groep 5

1 Selmah Bourbu                              Dedemsvaart                        n.b.

2 Bart Venneker                               Borne                                   645

3 Sandra Brakels                               Ter Apelkanaal                      n.b.

4 Laura Ekkelkamp                           Dedemsvaart                         n.b.

 

groep 6

1 Frank Otten                                   Hardenberg                          n.b.

2 Elzo de  Vries                                 Hollandscheveld                   670

3 Marcel Bauwer                               Ommen                                676

4 Chantal van Santen                         Hoogeveen                          n.b.

 

groep 7.

1 Jelte Evers                                    Huissen                                486

2 Gepke Koopman                             Sneek

3 Willy Roelofs                                  Zuidwolde                          637

4 Fienne Martens                              Witharen

   

groep 8

1 Mart Ekkelkamp                              Dedemsvaart                       n.b.

2 Geert Schuurman                            Balkbrug                             409

3 Twan Diemel                                   Hoogeveen                          n.b.

4 Alinde Koops                                   Zwolle                                 

5 Ramon Michels                                Westerhaar

6 Nicky Loots                                     Winschoten

 

groep 7 

1 Marianne Veld                                 Hijken                                n.b.

2 Sebastiaan Diphoorn                       Hoogeveen                          n.b.

3 Every Rolleman                               Hardenberg                        n.b.

4 Patricia Lunenborg                          Groningen                          n.b.

5 Frank Otten                                    Hardenberg