Deelnemerslijst 2019

                     

 

 Het 32e Vrieling adviesgroep damtoernooi wordt gehouden op zaterdag 28 december 2019 in de Baron in   Dedemsvaart. Aanvang 10.00 uur.

 

 Opgave is mogelijk t/m vrijdag 27 december 12.00 uur bij Gert Brink. gertbrink53@hotmail.com         tel. 0523-266924

 

 

 VOORLOPIGE DEELNEMERSLIJST ( 27-12 )     

 

   1.  Fienne Martens  Balkbrug  jgd
       
   Merijn Wiggers  Beilen  jgd.
       
    Gerrit Bosch  Borne  973
    Fons Broeke ten      "  2e kl.
    Marinus Freriks      "  642
    Jos Moorman      "  782
        
    Johan Haijtink  Brummen  1115
        
    Rene Runhaar  Bussum  799
        
    Stefan Broertjes  Coevorden  jgd
    Jan Timmer         "  927
        
     Bert Aalberts  Dedemsvaart  1361
    Marcel Bauwer          "       "  662
   Gert Brink          "       "  836
   Henk Brouwer         "        "  758
   Henk Bunskoek          "       "  720
   Jesper Ekkelkamp          "       "  jgd
   Laura Ekkelkamp          "       "  jgd
   Mart Ekkelkamp          "       "  jgd
   Thijmen Ekkelkamp          "       "  jgd
   Robby ter Harmsel          "        "  685
   Gerard v.d. Meulen          "       "  
   Bart-Jan Kortleven          "       "  728
   Gert Kortleven          "       "  2e kl.
   Siebe Kortleven          "       "  1e/2e kl.
   Willy Roelofs          "       "   633
   Geert Schuurman          "       "  2e kl.
   Mart van Vliet          "       "  jgd
   Jean-Peter Wilbrink          "       "  jgd/2e kl.
   Damon Winter          "       "  1071
       
   Julian Arrindell  den Ham   821
   Hans Braakman    "     "   760
   Jennie Braakman    "     "   560
   Gerard Endeman    "     "   560
   Jan v.d. Vegt    "     "   755
       
   Gerard de Boer  Diever  2e kl.
   Jan Klaassen      "  739
   Jerk Otten      "   727
   Jeanet Stel      "  840
   Jens Klaassen      "  jgd.
   Mees Offringa      "  jgd.
       
   Floris Tol  Eelde  1098
       
   Alex Boxum  Emmeloord  1169
   Daniël Boxum      "      "  747
   Mathéo Boxum      "      "  905
       
   Jacob Hart  Enschede  775
   Ludwig Munnink        "  859
   Paul ter Pelle        "  2e kl.
   Jonathan Wilbrink        "  1104
   Paul van de Veen        "  1049 
       
   Lambert-Jan Koops  Frankrijk  1225
       
   Jan Heutink  Genemuiden  734
   Erwin Meiresonne      "       "  865
   Johan Meiresonne      "       "   734
          
   Johan van Aalderen  Gramsbergen  1091
   Martin Bosch         "      "  908
   André Nijmeijer         "      "   1116
   Jan Nijmeijer         "      "  1175
   Léo Peters         "      "  1020
   Hendri Ziengs         "      "  2e kl.
       
   Hilco aarten  Harderwijk  1061
   Wouter van den Berg         "  1012
   Gerwin v.d. Meer         "  1178
       
   Herjan Overweg  Hardenberg  2e kl
   Egbert Reiling      "      "  1e/2e kl
   Evert Rolleman      "      "  2e kl
   Mans Veltink      "      "  1e kl
       
   Rick Hakvoort  Hattemerbroek  1336
       
   Willem Fokkert  Hellendoorn  728
   Bennie Hendriks       "      "  654
       
   Jan Koopman  Hengelo  941
   Gerrit Kruger       "  831
       
   Matthijs Blenkers  Hoogeveen  hsd
   Sophie Blenkers       "     "  2e kl
   Nick Bolks       "     "  2e kl
   Gerard Bruins       "     "  1023
   Cor Darwinkel       "     "  834
   Jaap Hugen       "     "  981
   Lucas Krreft       "     "  2e kl.
   Ronald Kreeft       "     "  1001
   Justin Krikken       "     "  jgd
   Roelof Krikken       "     "  hsd
   Renco Oostindjer       "     "  954
   Wilmer Oostindjer       "     "  754
   Zainal Palmans       "     "  1381
   Lisa Scholtens       "     "  827
   Delia Schouten       "     "  hsd.
   Elise Schouten       "     "  2e kl.
   Erik Slim       "     "  hsd
   Mart Slim       "    "  2e kl
   Sytse Spijker       "     "  2e kl
   Pascal Strijker       "     "  730
   Marianne Veld       "     "  2e kl.
   Elzo de Vries       "     "  754
   Jan Ekke de Vries       "     "  1364 
   Nicole de Vries       "     "  955  
   Marcel Zwiers       "     "  751  
       
   Egbert Koning  Hooghalen  546
       
   Gerhard Dunning  Hijken  797
   Albert Flokstra      "  750
   Wim Koopman      "  1068
   Rik Smit      "  1110
       
   Reinder Barkema  Ittersum  834
   Wim Leijssenaar       "  931
       
   Yulia Bintsarovska  Kampen  1e kl
   Teun van Gelder       "  1054
   Henk Kamminga       "  983
   Harwin Reuvekamp       "  940
   Michel Stempher       "  1364
   Aike de Vries       "  jgd.
   Hans de Vries       "  2e kl.
       
   Rik Tong Sang  Lelystad  1080
       
   Aleksej Domchev  Litouwen  1463
        
   Jan Koerselman  Lochem  923
        
   Johan Lensink  Nieuw Heeten   499
        
   Aalt Mostert  Nieuwleusen  792
        
   Bertus Machielsen  Nijverdal  750
        
   Heddy Adringa  Offingawier  910
        
   Ab Steenbergen  Raalte  1043
       
   Eddie Weijman  Renkum  776
       
   Gerrit Schroer  Rheezerveen  hsd.
       
   Sjoerd Koopman  Rotsterhaule  1256
       
   Ton Orriens  Sinderen  685
       
   Bart Stegeman

 Slovenië 

 1242
       
   Gepke Koopman  Sneek  2e kl.
       
   Geert Boxum  St. Jansklooster  2e kl.
       
   Jonh Folkers  Steenwijk  987
   Gert-Jan Hoeve     "     "   1203 
       
   Berend Plijter  Ten Boer  !092
       
   Dick Reurink  Terborg  886
       
   Lolke Huitema   Ter Zool  1024
       
   Bé Brakels  Veendam  825
       
   Herman Mulder  Warfum / ter Apel  1109
       
   Arend Boertje  Westerhaar  1014
   Bertwin Letteboer     "       "   1053
   Adriaan Noppers     "       "  968
   Alex Noppers     "       "  1073
       
   Albert Hakvoort  Wierden  1049
   Gerhard Woolderink       "   916
       
   Grieko Kruijer  Winschoten  hsd.
   Janick Lanting      "      "  2e kl.
   Hermann Loots      "      "  2e kl.
   Jamey Loots      "      "  2e kl.
   Nickey Loots      "      "  2e kl.
   Geert Lubbering      "      "  973
          
   Jacob Pronk      "      "  1169
   Dylarius Stoter      "      "  jgd
   Dylano Stoter      "      "  2e kl.
         "      "  
   Han Teunter      "      "  864
   Ties Willems      "      "  hsd.
       
   Gerrit Klompenhouwer  Winterswijk  828
       
   Rob Knevel  Witteveen  1068
       
   Klaas Mondria  Wolvega  796
       
   Arend Drost  Zuidwolde / Dedemsvaart  2e kl. 
   Christiaan Groote      "     "             "      "  894
   Herman Gruppen      "     "             "      "  667
   Lauran Hazen      "      "             "      "  697
    Alberto Waterink      "      "             "      "  825
       
   Jan v. d. Kolk  Zwartsluis  932
 160.  Anton Visscher      "     "   809

 

 

logo_baron

 

 

 

SPECIALE DAMDAGPRIJZEN

 

 

 Afbeeldingsresultaat voor plaatje bruine bonensoep

 

 

BRUINEBONEN SOEP            3,50  
GEHAKTBAL ( mayo-mosterd )  2,50
PUNTZAK FRITES ( mayo - curry )  2,50
KROKET OF FRIKANDEL ( mayo - mosterd )  2,00
SATéSAUS   0,75

  

 Prijzen andere dranken en eten volgens de drank en menukaar

"