Vaart & Vecht sneldamtoernooi 2017

 

 

 Einduitslag Vaart & Vecht toernooi 19 april 2017

 

 

Hoofdgroep  1    Zainal Palmans      Hoogeveen          1351       11 wedstrijden 20 punten
    2.  Rick Hakvoort  Wezep  1274    11     "     "      19     "
    3.  Bert Aalberts  Dedemsvaart  1360    11     "     "      16     "
    4.  Nick Waterink  Hoogeveen  1232    11     "     "      15     "
    5.  Rienk van Marle  Wapenveld  1313    11     "     "      14     "
    6.  Alexander Slot  Hoogeveen  1066    11     "     "      12     "
    7.  Gerbrand Hessing   Westerhaar  1276    11     "     "      11     "
    8. Harrie Beekman  Hattemerbroek  1080    11     "     "        8     "
    9.  Damon Winter  Dedemsvaart  1044    11     "     "        7     "
   10.  Johan van Aalderen   Gramsbergen  1020    11     "     "        7     "
   11.  Geurt Souman  Wapenveld    981    11     "     "        2     "
   12.  Leo Peters  Gramsbergen  1038    11     "     "        1     "

 

                 

                 v.l.nr. de prijswinnaars: Nick Waterink, Rick Hakvoort, Zainal Palmans en Bert Aalberts 

                                                                        

   

 GROEP 1         1   Jeroen Schokker       Westerhaar           995       11 wedstrijden 20 punten 
    2.  Christiaan Groote  Zuidwolde    886    11     "    "       15     "
    3.  Gerard Bruins  Hoogeveen    982     11     "    "       14     "
    4.  Geert Kleine  Hoogeveen    864    11     "    "       13     "
    5.  Gijsbert Meuleman  Westerhaar        11     "    "       11     "
    6.  Colin Winter  Dedemsvaart    791    11     "    "       11     "
    7.  Jan Meester  Dedemsvaart        11     "    "       11     "
    8.  Gert Brink  Dedemsvaart    811    11     "    "       10     "
    9.  Jan Bazuin  Zuidwolde    890    11     "    "         8     "
   10.  Alberto Waterink  Zuidwolde    816    11     "    "         7     "
   11.  Willem Fokkert  Hellendoorn    763    11     "    "         6     "
   12.  Koert Meuleman  Westerhaar    833    11     "    "         6     "

 

 

                                  

                de winnaar van groep één Jeroen Schokker ontvangt zijn prijs uit handen van voorzitter Gert Brink.

 

           Geert Kleine                   Gerard Bruins

       

 GROEP 2       1   Egbert Reiling            Rheezerveen                     10 wedstrijden 15 punten 
    2.  Brian Winter  Dedemsvaart   676    10     "     "      14     "    
    3.  Mans Veltink  Hardenberg      10     "     "      13     "
      Marcel Bauwer  Dedemsvaart   624    10     "     "      13     "
    5.  Robby ter Harmsel  Dedemsvaart   708    10     "     "      12     "
    6.  Bé Meijerink  Gramsbergen   720    10     "     "      12     "
    7.  Henk Bunskoek  Dedemsvaart   737    10     "     "      11     "
    8.  Willy Roelofs  Dedemsvaart   639    10     "     "       8      "
    9.  Gerrit Schroer  Rheezerveen      10     "     "       7      "
   10.  Jan Schroer  Rheezerveen      10     "     "       3      "
   11.  Evert Rolleman  Hardenberg      10     "     "       2      "

 

          

                

                 v.l.n.r. Brian Winter, Egbert Reiling en Mans Veltink