2017

 

 30e Vrieling damtoernooi.

 

 voor het youtube filmpje klik op ongerstaande link.

 www.youtube.com/watch?v=HagT5U7367M&feature=youtu.be

 

voor foto's

 https://photos.google.com/share/AF1QipPFboRE4pevm_iGI_MxCAEX2RxxLuMhmWLCmHb7ghk_NITJlaBThY52Sjse_zG6TA?key=NlQxclpKMlBUbWNzOHFKNWRvRVRnak56MEZrMVVB

 

 

 

 

 

Winnaars jeugdgroep v.l.n.r. Pieter Hanhart 1e, Jean-Peter Wilbrink, Thijmen Ekkelkamp, mart Slim

  en Bart-Jan Kortleven.

 

 

 

 

 

 De complete groep jeugddammers, achterste rij, Pieter Hanhart, Jean-Peter Wilbrink, Thijmen Ekkelkamp,

 Bart-Jan Kortleven en Daniël Haandrikman. Voorste rij, Jordy Overheeym, Elva Roos, Mart Slim, Jesse

 Brekveld en Fabian Kragt.

 

  

EREKLASSE        rating   
       Gr. 1.  1.  Alekseij Domschev      Vilnius ( Lit )          1467   3 wedstrijden 6 punten
   2.  Nick Waterink  Hoogeveen  1227  3      "      "    4     "
   3.  Gerbrand Hessing  Westerhaar  1278  3      "      "    2     "
   4.  Sjoerd Koopman  Rotsterhaule  1234  3      "      "    0     "
       Gr. 2.  1.  Zainal Palmans  Hoogeveen  1361  3      "      "    5     "
   2.  Rein v.d. Pal  Heerenveen  1422  3      "      "    4     "
   3.  Rick Hakvoort  Wezep  1306  3      "      "    3     "
   4.  Henk Kalk  Groningen  1258  3      "      "    1     "
       Gr. 3.  1.  Jan-Ekke de Vries  Hoogeveen  1377  3      "      "    4     "
   2.  Bert Aalberts  Dedemsvaart  1357  3      "      "    4     "
   3.  Bé Eggens  den Haag  1240  3      "      "    3     "
   4.  Gert-Jan Hoeve  Zwolle  1183  3      "      "    1     "
           
 HFD KLASSE          
       Gr. 1.  1.  Gerwin Mollink  den Ham   1136   3 wedstrijden 5 punten 
         2.  Jan-Willem Hoeve  Opheusden   1199  3      "      "    4     " 
   3.  Jan van Veen  Nijkerk   1163   3      "      "    2     " 
   4.  Ab Steenbergen  Raalte   1061  3      "      "    1     " 
       Gr. 2.  1.  Jakob Pronk  Winschoten   1163   3      "      "    4     " 
   2.  Rik Smit  Hijken  1123  3      "      "    3     "
   3.  Johan Haijtink  Brummen  1077  3      "      "    3     "
   4.  Alexander Slot  Hoogeveen  1963  3      "      "    2     "
       Gr. 3.  1.  Floris Tol  Eelde  1130  3      "      "    5     "
   2.  Jaap v.d. Werfhorst  Nijkerk  1065  3      "      "    4     "
   3.  Berend Plijter  ten Boer  1055  3      "      "    2     "
   4.  Gino Schirinzi  Enschede  1159  3      "      "    1     "
       Gr. 4.  1.  Alex Boxum  Emmeloord  1159  3      "      "    5     "
   2.  Henk Mostert Azn  Balkbrug  1091  3      "      "    3     "
   3.  Bert Begeman  Blijham  1089  3      "      "    2     "
   4.  Maikel v.d. Esker  Wapenveld  1096  3      "      "    2     "
       Gr. 5.  1.  Leo Peters  Gramsbergen  1037  3      "      "    5     "
   2.  Jaap Huizinga  Groningen  1052  3      "      "    4     "
   3.  Paul van Veen  Enschede  1045  3      "      "    2     "
   4.  Nicole de Vries  Hoogeveen  1050  3      "      "    1     "
       Gr. 6.  1. Alex Noppers   Westerhaar  1021  3      "      "    6     "
   2.  Rob Knevel  Witteveen  1037  3      "      "    3     "
   3.  Damon Winter  Dedemsvaart  1044  3      "      "    2     "
   4.  Jan Terpstra  Leeuwarden   997  3      "      "    1     "
       Gr. 7.  1.  Wim Koopman  Hijken  1026  3      "      "    5     "
   2.  Jan Koopman  Hengelo   995  3      "      "    4     "
   3.  Wouter Sosef  Hoogeveen   963  3      "      "    2     "
   4.  Gerco Lubberink  Winschoten  1045  3      "      "    1     "
           
 1e KLASSE          
       Gr. 1.  1.  Geert Lubberink  Winschoten     954    3 wedstrijden 6 punten 
   2.  Henk Kaminga  Dronten     975    3      "     "     3     " 
   3.  Henk Pruim  Beilen     921   3      "     "     2     " 
   4.  Dick Halma  Deventer     921    3      "     "     1     " 
        Gr. 2.  1.   Tom Westhof  Brummen     956   3      "     "     5     " 
   2.   Gerard Bruins  Hoogeveen     951   3      "     "     4     " 
   3.   Wim de Mol  Wezep     897   3      "     "     2     "
   4.   Gerhard Woolderink  Wierden     916   3      "     "     1     " 
       Gr. 3.  1.  Christiaan Groote  Westervoort    886  3      "     "     4     "
   2.  Auke Koopmans  Scharnegoutum    911  3      "     "     4     "
   3.  Be Brakels  Veendam    871  3      "     "     3     "
   4.  Hilco Harms  Balkbrug    860  3      "     "     1     "
       Gr. 4.  1.  Klaas Mondria  Wolvega    887  3      "     "     6     "
   2.  Siep Altena  Balk    923  3      "     "     3     "
   3.  Bennie Hessing  Westerhaar    910  3      "     "     2     "
   4.  Gerrit Klompenhouwer   Winterswijk    851  3      "     "     1     "
       Gr. 5.  1.  Maikel Schotman  Heino     827    3      "     "     5     " 
   2.  Erwin Meiresonne  Genemuiden     862   3      "     "     4     "
   3.  Heddy Andringa  Offringawier     862   3      "     "     3     " 
   4.  Martin Bosch  Gramsbergen     902  3      "     "     0     " 
       Gr. 6.  1.  Henk Woolderink  Rijssen     845   3      "     "     5     " 
   2.  Hans Teunter  Wedde     850   3      "     "     4     " 
   3.  Ludwig Munnik  Enschede     845   3      "     "     2     " 
   4.  Wout v.d. Geest  Erica     804   3      "     "     1     " 
       Gr. 7.  1.  Gerard Kruger  Hengelo     837   3      "     "     6     " 
   2.  Koert Meuleman  Westerhaar     833   3      "     "     3     " 
   3.  Gerard v.d. Meulen  Dedemsvaart     821   3      "     "     2     " 
   4.  Cor Darwinkel  Hoogeveen     835   3      "     "     1     " 
       Gr. 8.  1.  Roland Kreeft  Hoogeveen     810   3      "     "     4     " 
   2,  Martin Dollen  Wierden    788   3      "     "     3     " 
   3.  Jeaet Stel  Diever     830   3      "     "     3     " 
   4.  Alberto Waterink  Zuidwolde     820   3      "     "     2     " 
       Gr. 9.  1.  Gerhard Dunning  Hijken     796   3      "     "     5    "  
   2.  Colin Winter  Dedemsvaart     791   3      "     "     5    " 
   3.  Hans Braakman  den Ham     770   3      "     "     2    " 
   4.  Gert-Jan v.d. Berg  Hengelo     734   3      "     "     0    " 
       Gr.10.  1.   Jan Huisman  Hardenberg     3      "     "     5    "
   2.  Edzo de Vries  Hollandscheveld     3      "     "     3    "
   3.  Geert Boxum  St. Jansklooster     717   3      "     "     3    " 
   4.  Johan Heutink  Genemuiden     747   3      "     "     1    " 
       Gr.11.  1.  Lisa Scholtens   Hoogeveen     766   3      "     "     6    " 
   2.  Bé Meijerink  Dalen     718   3      "     "     4    "
   3.  Mans Veltink  Hardenberg      3      "     "     1    "
   4.  Marcel Zwiers  Hollandscheveld     3      "     "     1    " 
           
 2e KLASSE          
       Gr. 1.  1.  Tjark Otten  Diever     720   3 wedstrijden 5 punten 
   2.  Willem Fokkert  Hellendoorn     768   3      "      "    3     " 
   3.  Thomas Hanhart  Laren     3      "      "    3     " 
   4.  Gait-Jan Huzen  Dedemsvaart     798  3      "      "    1     " 
       Gr. 2.  1.  Pascal Strijker  Hoogeveen     720   3      "      "    6     " 
   2.  Gepke Koopman  Sneek     3      "      "    2     "
   3.  Henk Bunskoek  Dedemsvaart     737   3      "      "    2     " 
   4.  Egbert Reiling  Rheezerveen     3      "      "    2     "
       Gr. 3.  1.  Tom Orriëns  Sinderen     676  3      "      "    6     " 
   2.  Daniël Boxum  Emmeloord     3      "      "    3     "
   3.  Benne Hendriks  Hellendoorn     671  3      "      "    2     "
   4.  Henk Brouwer  Dedemsvaart     714   3      "      "    1     " 
       Gr. 4.  1.  Leo Hazen  Zuidwolde      71  3      "      "    6     " 
   2.   Matéo Boxem  Emmeloord     3      "      "    4     "
   3.   Robby ter Harmsel  Dedemsvaart     744  3      "      "    2     "
   4.  Egbert Koning  Hooghalen    561  3      "      "    0     "
       Gr. 5.  1.  Brian Winter  Dedemsvaart    676  3      "      "    6     "
   2.  Harrie Pierik  Wierden    610  3      "      "    3     "
   3.  Herman Gruppen  Zuidwolde    611  3      "      "    2     "
   4.  Johan Meiresoone  Genemuiden    714  3      "      "    1     "
       Gr. 6.  1.  Willy Roelofs   Dedemsvaart     639   3      "      "    5     " 
   2.  Geert Wuffen   Diever     594   3      "      "    4     " 
   3.  Herjan Overweg  Hardenberg    3      "      "    3     " 
   4.  Jenny Braakman  den Ham     531   3      "      "    0     " 
        Gr. 7.  1.  Sarah Hanhart   Laren     4      "      "    8     " 
   2.  Gerard de Boer   Diever     4      "      "    5     " 
   3.  Gerard Endeman   den Ham     644   4      "      "    4     "
   4.  Marcel Bauwer   Dedemsvaart     624   4     "       "    2     " 
   5.  Aart Hanekamp   Dronten     4     "      "     1     " 
           
HUISDAMMERS   1.  Evert Rolleman  Hardenberg    4 wedstrijden 7 punten
   2.  Gerrit Schreur  Rheezerveen    4      "      "    5     "
   3.  Jan Lensink  Nieuw-Heeten    4      "      "    5     "
   4.  Richard de Rooij  Winschoten    4      "      "    3     "
   5.  Grieko Kruijer  Westerlee    4      "      "    0     "
           
JEUGD  1.  Pieter Hanhart  Laren   10 wedstrijden 19 punten
   2.  Bart-Jan Kortleven  Noordseschut   10      "     "     18     "
   3.  Mart Slim  Hoogeveen   10      "     "     15     "
   4.  Jean-Peter Wilbrink  Dedemsvaart   10      "     "     14     "
   5.   Thijmen Ekkelkamp  Dedemsvaart    10      "     "     14     " 
   6.  Jordy Overheijm  Gramsbergen   10      "     "      8      "
   7.  Jesse Brekveld  Balkbrug   10      "     "      6      "
   8.  Fabian Kragt  Dedemsvaart   10      "     "      6      "
   9.  Elva Roos  Dedemsvaart   10      "     "      6      "
  10.  Daniël Haandrikman  Dedemsvaart   10      "     "      4      "
  11.   Alysha Schonewille  Hoogeveen    10      "     "      0      " 

 

 

 Toernooi winnaar 2017 Alekseij Domschev.

 Extra prijs hoofdklasse - Alex Noppers    - Westerhaar

 Extra prijs 1e klasse     - Geert Lubberink - Winschoten

 Extra prijs 2e klasse     - Pascal Strijker  - Hoogeveen

 

 
    Dec. '17
   
    
 
    Arend Dekker erelid van D.D.D.
   
    Voor zijn vele verdiensten voor D.D.D. , 59 jaar lid, meer dan 20 jaar bestuurslid, de organisatie van
    het jaarlijkse Vaart & Vecht toernooi en veel andere hand en spandiensten is Arend Dekker benoemd tot erelid      van D.D.D. De bijbehorende oorkonde werd door voorzitter Gert Brink uitgereikt op het feest van de fam.        
    Dekker van hun 65 jarig huwelijk.
 
    sept. '17  
    
       
 
   Jan Meester ontvangt uit handen van voorzitter Gert Brink een beker vanwege het vijfde D.D.D.
   kampioenschap wat hij behaald heeft.
   ( kampioen '96 - '97 - '01 - '02 - '03 - '04 - '05 - '06 en '16 - '17 )

 

 

5 september 2017

 

   De jeugdcompetitie 2017 - 2018 is weer van start gegaan. Naast de wekelijkse training wordt er een onderlinge    gespeeld alsmede sneldamwedstrijden.    

   

 De stand bij het sneldammen na 3 ronden - 29 sept. 2017

 

 1.   Marnick Benjamins 12 wedstrijden 21 punten
 1.  Fabian Kragt 12     "     " 21      "
 3.  Ivana Benjamins 8      "     "       9      "
 4.  Thijmen Ekkelkamp 8      "     "  7      "
 5.  Fabian Metselaar  8      "     "  5      "
 6.  Jeffrey Moes 12      "     "  5      "
 7.  Jean-Peter Wilbrink 8      "     "  4      "
 8.  Collin Boessenkool 8      "     "        3     "

   

 

 Stand bekercompetitie na de wedstrijden op 6-10

 

1-  Thijmen Ekkelkamp   3 wedstrijden   6 punten
2.  Fabian Kragt 3     "     "  4     "
3.  Collin Boessenkool 3     "     "  3     "
4.  Daniël Haandrikman 3     "     "  2     "
5.  Ivano Benjamins 3     "     "  2     "
6.  Fabian Metselaar 3     "     "  1     "
       
       
       

 

 

 Eindstand jeugdcompetitie seizoen '16 - '17 

    

   

 1.  Jean-Peter Wilbrink      21 wedstrijden   33 punten
 2.  Jeffrey Moes  20     "     "  25     "
 3.  Fabian Kragt  16     "     "  22     "
 4.  Marnick Benjamins  24     "     "  22     "
 5.  Ivana Benjamins  11     "     "    9     "
.6.  Tara Meijer    5    "     "    6     " 
 7.  Daan Kok   18    "     "    6     "
 8.  Ingmar Kruithof    4    "     "    5     "
 9.  Kim Schuitema    8    "     "           5     "
 10.  Frits Jaegers    3     "     "           4     " 
 11.  Collin Boessenkool    2     "     "    2     "

      

 

  Dammen tegen senioren     

 

 1. Fabian Kragt                5 punten
     
     

 

 

 April 2017

 

 

 Spelers met jeugdleiders ( paastoernooi )

 

 Uitslag paastoernooi :

 

 groep 1 - 1. Jean-Peter Wilbrink

              2. Fabian Kragt

              3. Marnick Benjamins

              4. Jeffrey Moes

 

 groep 2 - 1. Ivana Benjamins

               2. Collin Boessenkool

               3. Fabian Metselaa

  

 

 Einduitslag Vaart & Vecht toernooi 19 april 2017

 

 

Hoofdgroep  1    Zainal Palmans      Hoogeveen          1351       11 wedstrijden 20 punten
    2.  Rick Hakvoort  Wezep  1274    11     "     "      19     "
    3.  Bert Aalberts  Dedemsvaart  1360    11     "     "      16     "
    4.  Nick Waterink  Hoogeveen  1232    11     "     "      15     "
    5.  Rienk van Marle  Wapenveld  1313    11     "     "      14     "
    6.  Alexander Slot  Hoogeveen  1066    11     "     "      12     "
    7.  Gerbrand Hessing   Westerhaar  1276    11     "     "      11     "
    8. Harrie Beekman  Hattemerbroek  1080    11     "     "        8     "
    9.  Damon Winter  Dedemsvaart  1044    11     "     "        7     "
   10.  Johan van Aalderen   Gramsbergen  1020    11     "     "        7     "
   11.  Geurt Souman  Wapenveld    981    11     "     "        2     "
   12.  Leo Peters  Gramsbergen  1038    11     "     "        1     "

 

                 

                 v.l.nr. de prijswinnaars: Nick Waterink, Rick Hakvoort, Zainal Palmans en Bert Aalberts 

                                                                        

   

 GROEP 1         1   Jeroen Schokker       Westerhaar           995       11 wedstrijden 20 punten 
    2.  Christiaan Groote  Zuidwolde    886    11     "    "       15     "
    3.  Gerard Bruins  Hoogeveen    982     11     "    "       14     "
    4.  Geert Kleine  Hoogeveen    864    11     "    "       13     "
    5.  Gijsbert Meuleman  Westerhaar        11     "    "       11     "
    6.  Colin Winter  Dedemsvaart    791    11     "    "       11     "
    7.  Jan Meester  Dedemsvaart        11     "    "       11     "
    8.  Gert Brink  Dedemsvaart    811    11     "    "       10     "
    9.  Jan Bazuin  Zuidwolde    890    11     "    "         8     "
   10.  Alberto Waterink  Zuidwolde    816    11     "    "         7     "
   11.  Willem Fokkert  Hellendoorn    763    11     "    "         6     "
   12.  Koert Meuleman  Westerhaar    833    11     "    "         6     "

 

 

INDELING 2017

 

 

Ereklasse 

Gr 1.

1. Alekseij Domschev Vilnius ( Lit ) 1467 
2. Gerbrand Hessing Westerhaar 1278 
3. Nick Waterink Hoogeveen 1227 
4. Sjoerd Koopman Rotsterhaule 1264 

Gr 2.

1. Rein v.d. Pal Heerenveen 1422 
2. Zainal Palmans Hoogeveen 1361 
3. Henk Kalk Groningen 1258 
4. Rick Hakvoort Wezep 1306 

Gr. 3

1. Jan Ekke de Vries Hoogeven 1377 
2. Bé Eggens Stieltjeskanaal 1240 
3. Gert-Jan Hoeve Zwolle 1183 
4. Bert Aalberts Dedemsvaart 1357 


Hoofdklasse 

gr. 1

1. Jan-Willem Hoeve Wezep 1199 
2. Gerwin Mollink den Ham 1136 
3. Jan van Veen Nijkerk 1163 
4. Ab Steenbergen Raalte 1061 

gr. 2

1. Jacob Pronk Winschoten 1163 
2. Rik Smit Hijken 1123 
3. Johan Haijtink Brummen 1077 
4. Alexander Slot Hoogeveen 1063 

gr. 3

1. Gino Schirinzi Enschede 1159 
2. Floris Tol Eelde / Paterswolde 1130 
3. Jaap v.d. Werfhorst Nijkerk 1065 
4. Berend Plijter ten Boer 1055 

gr. 4

1. Alex Boxum Emmeloord 1159 
2. Maikel v.d. Esker Wapenveld 1096 
3. Bert Begeman Groningen 1089 
4. Henk Mostert Azn Balkbrug 1091 

gr. 5

1. Jaap Huizinga Groningen 1052 
2. Paul van Veen Enschede 1045 
3. Leo Peters Gramsbergen 1037 
4. Nicole de Vries Hoogeveen 1050 

gr. 6

1. Damon Winter Dedemsvaart 1044 
2. Rob Knevel Witteveen 1037 
3. Alex Noppers Westerhaar 1021 
4. Jan Terpstra Leeuwarden 997 

gr. 7

1. Gerco Lubberink Winschoten 1045 
2. Jan Koopman Hengelo 995 
3. Wim Koopman Hijken 1026 
4. Wouter Sosef Hoogeveen 963 

1e klasse 

gr. 1

1. Henk Kamminga Dronten 975 
2. Henk Pruim Beilen 921 
3. Geert Lubberink Winschoten 954 
4. Dick Halma Decventer 921 

gr. 2

1. Tom Westhof Brummen 956 
2. Gerhard Woolderink Wierden 916 
3. Wim de Mol Wezep 897 
4. Gerard Bruins Hoogeveen 951 

gr. 3

1. Auke Koopmans Scharnegoutum 911 
2. Christiaan Groote Zuidwolde 886 
3. Bé Brakels Veendam 871 
4. Hilco Harms Balkbrug 860 

gr. 4

1. Siep Altena Balk 923 
2. Bennie Hessing Westerhaar 910 
3. Klaas Mondria Wolvega 887 
4. Gerrit Klompenhouwer Winterswijk 851 

gr. 5

1. Martin Bosch Gramsbergen 902 
2. Maikel Schotman Heino 877 
3. Erwin Meiresonne Genemuiden 862 
4. Hedy Andringa Offringawier 862 

gr. 6

1. Wout v.d. Geest Erica 804 
2. Hans Teunter Westerlee 850 
3. Ludwig Munnink Enschede 845 
4. Henk Woolderink Rijssen 845 

gr. 7

1. Gerard Kruger Hengelo 837 
2. Cor Darwinkel Hoogeveen 835 
3. Koert Meuleman Westerhaar 833 
4. Gerard v.d. Meulen Dedemsvaart 821 

gr. 8

1. Alberto Waterink Zuidwolde 820 
2. Gert Brink Dedemsvaart 810 
3. Martin Dollen Wierden 788 
4. Jeanet Stel Dwingelo/Diever 830 

gr. 9

1. Gerhard Dunning Hijken 796 
2. Colin Winter Dedemsvaart 791 
3. Hans Braakman den Ham 770 
4. Gert-Jan v.d. Berg Hengelo 734 

gr.10

1. Jan Huisman Hardenberg 
2. Edzo de Vries Hollandscheveld 
3. Geert Boxum st. Jansklooster 717 
4. Johan Heutink Genemuiden 747 

gr.11

1. Marcel Zwiers Hollandscheveld 
2. Mans Veltink Hardenberg 
3. Bé Meijerink Gramsbergen 718 
4. Lisa Scholtens Hoogeveen 766

 

2e klasse 

gr. 1

1. willem Fokkert hellendoorn 768 
2. Gait-Jan Huzen Dedemsvaart 788 
3. Tomas Hanhart Brummen 
4. Tjark Otten Dwingelo/Diever 720 

gr. 2

1.Henk Bunskoek Dedemsvaart 737 
2. Egbert Reiling Hardenberg 
3. Gepke Koopman Sneek 
4. Pascal Strijker Hoogeveen 718 

gr. 3

1. Henk Brouwer Dedemsvaart 714 
2. Ton Orriëns Sinderen 676 
3. Bennie Hendriks Hellendoorn 671 
4. Daniël Boxum Emmeloord 

gr. 4

1. Robby ter Harmsel Dedemsvaart 708 
2. Leo Hazen Zuidwolde 611 
3. Egbert Koning Hijken 597 
4. Mateo Boxum Emmeloord 

gr. 5

1. Brian Winter Dedemsvaart 676 
2. Johan Meiresonne Genemuiden 714 
3. Herman Gruppen Zuidwolde 611 
4. Harrie Pierik Wierden 610 

gr. 6

1. Willy Roelofs Dedemsvaart 639 
2. Jennie Braakman den Ham 531 
3. Herjan Overweg Hardenberg 
4. Geert Wuffen Diever/Dwingelo 594 

gr. 7

1. Marcel Bauwer Dedemsvaart 624 
2. Gerard Endeman den Ham 644 
3. Gerard de Boer Dwingwelo/Diever 
4. Aart Hanekamp Dronten 611 
5. Tomas Hanhart Brummen 

Huisdammers 

gr. 1

1. Jan Lensink Nieuw-Heeten 
2. Evert Rolleman Hardenberg 
3. Gerrit Schreur Rheezerveen 
4. Grieko Kruijer Wedderveen 
5. Richard de Rooij Wedderveen 

Jeugd 

gr. 1

1.   Jesse Brekveld Balkbrug 
2.   Thijmen Ekkelkamp Dedemsvaart 
3.   Fabian Kragt Dedemsvaart 
4.   Elva Roos Dedemsvaart 
5.   Jean-Peter Wilbrink Dedemsvaart 
6.   Jordy Overheijm Gramsbergen 
7.   Daniël Haandrikman Dedemsvaart 
8.   Bart-Jan Kortleven Hoogeveen 
9.   Mart Slim Hoogeveen

10. Alysha Schonewille Hoogeveen

11. Pieter Hanhart Brummen

 

                                  

                de winnaar van groep één Jeroen Schokker ontvangt zijn prijs uit handen van voorzitter Gert Brink.

 

           Geert Kleine                   Gerard Bruins

       

 GROEP 2       1   Egbert Reiling            Rheezerveen                     10 wedstrijden 15 punten 
    2.  Brian Winter  Dedemsvaart   676    10     "     "      14     "    
    3.  Mans Veltink  Hardenberg      10     "     "      13     "
      Marcel Bauwer  Dedemsvaart   624    10     "     "      13     "
    5.  Robby ter Harmsel  Dedemsvaart   708    10     "     "      12     "
    6.  Bé Meijerink  Gramsbergen   720    10     "     "      12     "
    7.  Henk Bunskoek  Dedemsvaart   737    10     "     "      11     "
    8.  Willy Roelofs  Dedemsvaart   639    10     "     "       8      "
    9.  Gerrit Schroer  Rheezerveen      10     "     "       7      "
   10.  Jan Schroer  Rheezerveen      10     "     "       3      "
   11.  Evert Rolleman  Hardenberg      10     "     "       2      "

 

          

                

                 v.l.n.r. Brian Winter, Egbert Reiling en Mans Veltink

 

 

                         

   

 Sneldamkampioenschap '16 - '17

  

   Groep 1  
 1.   Damon Winter  8 wedstrijden 13 punten
 2.  Colin Winter  8      "     "     11     " 
 3.  Jan Siegers   8      "     "      9      " 
 4.  Jan Meester   8      "     "      8      " 
 5.  Robby ter Harmsel  8      "     "      7      " 
 6  Gerard v.d. Meulen  8      "     "      7      " 

 
   
   Groep 2   
 1.  Willy Roelofs  8 wedstrijden  9 punten 
 2.  Marcel Bauwer   8      "     "      5     " 
 3.  Henk Bunskoek  8      "     "      3     "   

 

 

   Eindstand na de 29e competitieronde  2016 - 2017

 

  1.   Jan Meester                        19 wedstrijden  32 punten
  2.   Damon Winter  19   `       ` 30    `
  3.   Jan Siegers  19   `       `   28    `
  4.   Gerard v.d. Meulen  19   `       ` 24    `
  5.   Colin Winter  19   `       ` 22    `
  6.   Henk Bunskoek  16   `       ' 17    `
  7.   Gert Brink  19   `      ´ 16    `
  7.   Gait-Jan Huzen  16   `      `       15    `
  7.   Ab Lohuis  19   `      ` 15    `
 10.   Brian Winter  16    `     ` 11    `
 11.   Robby ter Harmsel  19    `      ' 10    `
 12.   Marcel Bauwer  16    `      `  8     `
 13.   Willy Roelofs  16    `      `  5     `
 14.  Arend Dekker      7    `      `  8     `
 15.  Douwe Jonker    3    `      `  3     `
 16.   Henk Brouwer   0     `      `  0     `
 17.   Gert/Jeroen Kosse   0     `      `  0     `

 

 

 competitie 2016 - 2017 

 

11-10    EDC 1                D.D.D. 1      7 - 5 
07-11   Nijverdal 1   D.D.D. 1  6 - 6
22-11   D.D.D. 1   Almelo 1  6 - 6
06-12   D.D.D. 1    Twente's Eerste 1  4 - 8
17-01   D.D.D. 1   Witte van Moort 1    6 - 6
07-02   Wierden 1   D.D.D. 1  5 - 7

 

 

                  EDC 1  Nijv 1  Almelo 1   Tw. 1e 1  Witte v M 1  Wierden  Totaal  
 1.    Bert Aalberts                    1          2     2    5
 2.  Gert Brink     1    1       1        1        0      4
 3.   Ab Lohuis     0     0           1    1
 4.   Jan Meester      2    1       2        0        2     2    7
 5.   Jan Siegers       0    1       0       0        1     1    3
 7.   Damon Winter      1    1       1        1         1     2    7
 8.   Gerard v.d. Meulen     1    2       1           0      4
 9.   Henk Bunskoek             0        0
10.   Colin Winter             2       0    2

 

 

 

 

 27-09  D.D.D. 2                  Hartholt Olie 3                      7 - 1  
 11-10  EDC 3  D.D.D. 2  3 - 5
 25-10  D.D.D. 2   EDC 3  3 - 5
 28-11  Nijverdal 2   D.D.D. 2   7 - 1
 19-12  Hartholt Olie 3  D.D.D. 2   3 - 5
 10-01  D.D.D. 2  EDC 3  4 - 4
 24-01  D.D.D. 2  Nijverdal 2  3 - 5
 31-01  EDC 2  D.D.D. 2  5 - 3

 

 

 

     H. olie 3  EDC3   EDC2  Nijv 2  H. olie 3   EDC3   Nijv 2  EDC 2   Totaal 
 Gerard van de Meulen          2            0       1            3 -  3
 Douwe Jonker        1            1       2        3 -  4
 Willy Roelofs        2      2    1               2     2     1  6 - 10
 Brian Winter        2             1            2     0     0     0  6 -  5
 Robby ter Harmsel                0                   1     2  3 -  3
 Henk Bunskoek             1    1     0       0     1     0     0  7 -  3
 Marcel Bauwer       2    0       0           1        4 - 3
                   

 

 

 

 De jaarlijkse feestavoDed is op vrijdag 12 mei bij Aktief Overijssel in Hellendoorn.

 Aanvang 19.30 uur.

 

 

 De volgende bestuursvergadering is op 12 april 2017.

 

 

 1maart 2017 

 

 Voor de RABOBANK CLUBKAS CAMPAGNE kunt u indien u lid bent van de Rabobank Vaart & Vechtstreek in  de periode van 1 t/m 17 maart uw stem weer uitbrengen.            

 STEM OP D.D.D.

 

 

 Tijdens de bestuursvergadering van 23 september is er onder andere gesproken over de taken van de nieuwe  bestuursleden.  Afgesproken is dat Bert Aalberts zich dit jaar zal inwerken om het secretariaat over te  nemen.  Damon Winter neemt per direct de functie van jeugdleider over. Jan Siegers treedt terug als  jeugdleider maar  blijft lid van de jeugdcommissie, het secretariaat draagt hij in de loop van het nieuwe  verenigingsjaar over aan  Bert Aalberts. Zijn nieuwe functie in het bestuur wordt algemeen adjunct.

 

 De jaarvergaderingn van D.D.D.  is i.v.m. vakantie van het personeel van de Baron een week later dan normaal  n.l. op  dinsdag 6 september aanvang 19.45 uur.

 

 Op vrijdagavond 16 september start het jeugddammen, het aanvangstijdstip is 18.30 uur en de wekelijkse

 clubavond duurt tot 19.30 uur.

 

 

 

Het 30e Vrieling damtoernooi wordt gehouden op donderdag 28 december in de Baron in Dedemsvaart.

Opgave bij Gert Brink - gertbrink53@hotmail.com of tel. 0523-266924

 

 Voorlopige deelnemerslijst per 22 december.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

             
    1.  Siep Altena  Balk     923    
             
      Hilco Harms  Balkbrug     860          
     Henk Moster Azn.     "     "    1091    
             
     Henk Pruim  Beilen     921 H  
             
     Johan Haijtink  Brummen   1077    
      Tom Westhof     "     "     956    
             
      Bert Aalberts  Dedemsvaart   1357    
      Marcel Bauwer        "      "                   624    
     Gert Brink        "      "      810    
     Henk Brouwer        "      "     714    
      Henk Bunskoek        "      "     737    
     Robby ter Harmsel        "      "     708    
     Gait-Jan Huzen        "      "      v
     Gerard van der Meulen        "      "     821    
     Willy Roelofs        "      "     639    
      Brian Winter        "      "     676    
     Collin Winter        "      "     791    
     Damon Winter        "      "    1044    
             
     Jesse Brekveld  Dedemsvaart    jgd    
     Thijmen ekkelenkamp         "      "    jgd    
     Fabian Kragt         "      "    jgd    
     Daniël Haandrikman         "      "    jgd    
     Elva Roos         "      "    jgd    
     Jean-Peter Wilbrink         "      "      jgd    
             
     Hans Braakman  den Ham     770    
     Jennie Braakman    "      "     531    
     Gerard Endeman    "      "     592    
     Gerwin Mollink    "      "    1136    
             
     Dick Halma  Deventer     921    
             
     Gerard de Boer  Diever      
     Jark Otten     "     720    
     Jeanet Stel     "      
     Geert Wuffen     "     594    
             
     Henk Kamminga  Dronten     975    
     Aart Hanekamp       "      
             
     Floris Tol  Eelde/Paterswolde    1130    
             
     Alex Boxum  Emmeloord    1159    
     Daniel Boxum       "      "      
     Mateo Boxum       "      "      
             
     Ludwig Munnink  Enschede     845    
     Gino Schirinzi      "     "   1159    
     Paul van de Veen

     "     "

   1045    
             
     Wout van de Geest   Erica     804    
             
     Erwin Meiresonne  Genemuiden     714    
     Johan Meiresonne       "      "     862    
     Johan Heutink       "      "     747    
             
     Martin Bosch  Gramsbergen     902    
     Be Meijerink

     "      "

    720    
     Leo Peters      "      "    1037     
     Jordy Overheijm      "      "      jgd
             
     Bert Begeman  Groningen    1089    
     Jaap Huizinga      "    "        1052    
     Henk Kalk

     "    "

   1258    
             
     Jan Huisman  Hardenberg      
    Herjan Overweg       "     "      
     Egbert Reiling       "     "      
     Evert Rolleman       "     "      
     Mans Veltink       "     "      
             
     Rein van der Pal  Heerenveen    1422    
             
     Maikel Schotman  Heino     877    
             
     Willem Fokkert  Hellendoorn     768    
     Bennie Hendriks       "     "     671    
             
     Gert-Jan van den Berg  Hengelo     734    
      Jan Koopman       "     995    
     Gerard Kruger       "     837    
             
     Aleksje Domchef  Hijken/Lit.   1467    
     Gerhard Dunning  Hijken     796    
     Egbert Koning       "     597    
     Wim Koopman       "   1026    
     Rik Smit     1123       
             
     Be Brakel  Hoogeveen     871    
     Gerard Bruins       "      "     991     
     Cor Darwinkel       "      "     835    
     Zainal Palmans       "      "   1361    
     Alysha Schonewille       "      "       jgd.
     Lisa Scholtens       "      "     766    
     Mart Slim       "      "      8jr
     Alexander Slot       "      "   1063    
     Wouter Sosef       "      "     963    
     Pascal Strijker       "      "     718    
     Jan-Ekke de Vries       "      "    1377    
     Nicole de Vries       "      " 1000-1100    
     Nick Waterink       "      "    1227     
             2e kl
     Edzo de Vries  Hollandscheveld      
     Marcel Zwiers        "             
             
     Thomas Hanhart  Laren ( Gld )         jun 
     Sarah Hanhart       "      asp
     Pieter Hanhart       "      pup
             
     Jan Terpstra  Leeuwarden     997    
             
     Jan Lensink  Nieuw-Heeten     huisd
             
     Jan van der Veen  Nijkerk    1163    
     Jaap van de Werfhorst       "    1065    
             
     Heddy Andringa  Offringawier     862    
             
     Gerrit Schroer  Rheezerveen         huid
             
     Ab Steenbergen  Raalte    1061  H  
             
     Henk Woolderink  Rijssen     845    
             
      Sjoerd Koopman  Rotsterhaule    1264    
             
             
     Auke Koopmans  Scharnegoutum     911    
             
     Ton Orriëns  Sinderen      676    
             
     Geert Boxum  St. Jansklooster      717    
             
     Gepke Koopman  Sneek       
             
     Bé Eggens  Stieljeskanaal    1240    
             
     Berend Plijter  ten Boer    1055    
             
     Maikel van den Esker  Wapenveld    1096    
             
     Richard de Rooy  Wedden      huisd.
             
     Grieko Kruijer  Weddenveen      huisd.
              
     Gerbrand Hessing  Westerhaar    1278    
     Bennie Hessing       "    "      
     Koert Meuleman       "    "     833    
     Alex Noppers       "    "    1021    
             
     Han Teunter  Westerlee     850    
             
      Jan-Willem Hoeve  Wezep    1209    
      Wim de Mol      "      897    
     Rick Hakvoort      "      
                    
     Martin Dollen  Wierden     788    
     Harry Pierik       ''         610    
     Gerhard Woolderink       ''      916    
             
     Geert Lubberink  Winschoten     954    
     Gerco Lubberink      "      "   1045    
     Jakob Pronk      "      "   1163    
                 
     Gerrit Klompenhouwer  Winterswijk      851    
             
     Rob Knevel  Wiiteveen/Hijken    1037    
             
     Klaas Mondria  Wolvega     887    
             
     Christiaan Groote  Zuidwolde    886    
     Herman Gruppen      "     "    611    
     Leo Hazen      "     "    625    
     Alberto Waterink      "     "    820    
             
   126.  Gert-Jan Hoeve  Zwolle    1183  E  
             

  

 

 

 

logo_baron

 

 SPECIALE DAMDAGPRIJZEN

 

KOP SNERT                2,50  
BROODJE GEHAKTBAL  2,50
PUNTZAK FRITES  2,00
BROODJE KROKET ( LUX ) OF FRIKANDAL  2,00
BROODJE KNAKWORST  1,00

  

Afbeeldingsresultaat voor kop snert

 

 

 

FRISDRANK                              2,00
KOFFIE / THEE 1,50
RANJA 0,75
Prijzen andere dranken en eten volgens de drank en menukaart.
"