2017

 

 Einduitslag Vaart & Vecht toernooi 19 april 2017

 

 

Hoofdgroep  1    Zainal Palmans      Hoogeveen          1351       11 wedstrijden 20 punten
    2.  Rick Hakvoort  Wezep  1274    11     "     "      19     "
    3.  Bert Aalberts  Dedemsvaart  1360    11     "     "      16     "
    4.  Nick Waterink  Hoogeveen  1232    11     "     "      15     "
    5.  Rienk van Marle  Wapenveld  1313    11     "     "      14     "
    6.  Alexander Slot  Hoogeveen  1066    11     "     "      12     "
    7.  Gerbrand Hessing   Westerhaar  1276    11     "     "      11     "
    8. Harrie Beekman  Hattemerbroek  1080    11     "     "        8     "
    9.  Damon Winter  Dedemsvaart  1044    11     "     "        7     "
   10.  Johan van Aalderen   Gramsbergen  1020    11     "     "        7     "
   11.  Geurt Souman  Wapenveld    981    11     "     "        2     "
   12.  Leo Peters  Gramsbergen  1038    11     "     "        1     "

 

                 

                 v.l.nr. de prijswinnaars: Nick Waterink, Rick Hakvoort, Zainal Palmans en Bert Aalberts 

                                                                        

   

 GROEP 1         1   Jeroen Schokker       Westerhaar           995       11 wedstrijden 20 punten 
    2.  Christiaan Groote  Zuidwolde    886    11     "    "       15     "
    3.  Gerard Bruins  Hoogeveen    982     11     "    "       14     "
    4.  Geert Kleine  Hoogeveen    864    11     "    "       13     "
    5.  Gijsbert Meuleman  Westerhaar        11     "    "       11     "
    6.  Colin Winter  Dedemsvaart    791    11     "    "       11     "
    7.  Jan Meester  Dedemsvaart        11     "    "       11     "
    8.  Gert Brink  Dedemsvaart    811    11     "    "       10     "
    9.  Jan Bazuin  Zuidwolde    890    11     "    "         8     "
   10.  Alberto Waterink  Zuidwolde    816    11     "    "         7     "
   11.  Willem Fokkert  Hellendoorn    763    11     "    "         6     "
   12.  Koert Meuleman  Westerhaar    833    11     "    "         6     "

 

 

                                  

                de winnaar van groep één Jeroen Schokker ontvangt zijn prijs uit handen van voorzitter Gert Brink.

 

           Geert Kleine                   Gerard Bruins

       

 GROEP 2       1   Egbert Reiling            Rheezerveen                     10 wedstrijden 15 punten 
    2.  Brian Winter  Dedemsvaart   676    10     "     "      14     "    
    3.  Mans Veltink  Hardenberg      10     "     "      13     "
      Marcel Bauwer  Dedemsvaart   624    10     "     "      13     "
    5.  Robby ter Harmsel  Dedemsvaart   708    10     "     "      12     "
    6.  Bé Meijerink  Gramsbergen   720    10     "     "      12     "
    7.  Henk Bunskoek  Dedemsvaart   737    10     "     "      11     "
    8.  Willy Roelofs  Dedemsvaart   639    10     "     "       8      "
    9.  Gerrit Schroer  Rheezerveen      10     "     "       7      "
   10.  Jan Schroer  Rheezerveen      10     "     "       3      "
   11.  Evert Rolleman  Hardenberg      10     "     "       2      "

 

          

                

                 v.l.n.r. Brian Winter, Egbert Reiling en Mans Veltink

 

 

                         

   

 Sneldamkampioenschap '16 - '17

  

   Groep 1  
 1.   Damon Winter  8 wedstrijden 13 punten
 2.  Colin Winter  8      "     "     11     " 
 3.  Jan Siegers   8      "     "      9      " 
 4.  Jan Meester   8      "     "      8      " 
 5.  Robby ter Harmsel  8      "     "      7      " 
 6  Gerard v.d. Meulen  8      "     "      7      " 

 
   
   Groep 2   
 1.  Willy Roelofs  8 wedstrijden  9 punten 
 2.  Marcel Bauwer   8      "     "      5     " 
 3.  Henk Bunskoek  8      "     "      3     "   

 

 

   Eindstand na de 29e competitieronde  2016 - 2017

 

  1.   Jan Meester                        19 wedstrijden  32 punten
  2.   Damon Winter  19   `       ` 30    `
  3.   Jan Siegers  19   `       `   28    `
  4.   Gerard v.d. Meulen  19   `       ` 24    `
  5.   Colin Winter  19   `       ` 22    `
  6.   Henk Bunskoek  16   `       ' 17    `
  7.   Gert Brink  19   `      ´ 16    `
  7.   Gait-Jan Huzen  16   `      `       15    `
  7.   Ab Lohuis  19   `      ` 15    `
 10.   Brian Winter  16    `     ` 11    `
 11.   Robby ter Harmsel  19    `      ' 10    `
 12.   Marcel Bauwer  16    `      `  8     `
 13.   Willy Roelofs  16    `      `  5     `
 14.  Arend Dekker      7    `      `  8     `
 15.  Douwe Jonker    3    `      `  3     `
 16.   Henk Brouwer   0     `      `  0     `
 17.   Gert/Jeroen Kosse   0     `      `  0     `

 

 

 competitie 2016 - 2017 

 

11-10    EDC 1                D.D.D. 1      7 - 5 
07-11   Nijverdal 1   D.D.D. 1  6 - 6
22-11   D.D.D. 1   Almelo 1  6 - 6
06-12   D.D.D. 1    Twente's Eerste 1  4 - 8
17-01   D.D.D. 1   Witte van Moort 1    6 - 6
07-02   Wierden 1   D.D.D. 1  5 - 7

 

 

                  EDC 1  Nijv 1  Almelo 1   Tw. 1e 1  Witte v M 1  Wierden  Totaal  
 1.    Bert Aalberts                    1          2     2    5
 2.  Gert Brink     1    1       1        1        0      4
 3.   Ab Lohuis     0     0           1    1
 4.   Jan Meester      2    1       2        0        2     2    7
 5.   Jan Siegers       0    1       0       0        1     1    3
 7.   Damon Winter      1    1       1        1         1     2    7
 8.   Gerard v.d. Meulen     1    2       1           0      4
 9.   Henk Bunskoek             0        0
10.   Colin Winter             2       0    2

 

 

 

 

 27-09  D.D.D. 2                  Hartholt Olie 3                      7 - 1  
 11-10  EDC 3  D.D.D. 2  3 - 5
 25-10  D.D.D. 2   EDC 3  3 - 5
 28-11  Nijverdal 2   D.D.D. 2   7 - 1
 19-12  Hartholt Olie 3  D.D.D. 2   3 - 5
 10-01  D.D.D. 2  EDC 3  4 - 4
 24-01  D.D.D. 2  Nijverdal 2  3 - 5
 31-01  EDC 2  D.D.D. 2  5 - 3

 

 

 

     H. olie 3  EDC3   EDC2  Nijv 2  H. olie 3   EDC3   Nijv 2  EDC 2   Totaal 
 Gerard van de Meulen          2            0       1            3 -  3
 Douwe Jonker        1            1       2        3 -  4
 Willy Roelofs        2      2    1               2     2     1  6 - 10
 Brian Winter        2             1            2     0     0     0  6 -  5
 Robby ter Harmsel                0                   1     2  3 -  3
 Henk Bunskoek             1    1     0       0     1     0     0  7 -  3
 Marcel Bauwer       2    0       0           1        4 - 3
                   

 

 

 

 De jaarlijkse feestavoDed is op vrijdag 12 mei bij Aktief Overijssel in Hellendoorn.

 Aanvang 19.30 uur.

 

 

 De volgende bestuursvergadering is op 12 april 2017.

 

 

 1maart 2017 

 

 Voor de RABOBANK CLUBKAS CAMPAGNE kunt u indien u lid bent van de Rabobank Vaart & Vechtstreek in  de periode van 1 t/m 17 maart uw stem weer uitbrengen.            

 STEM OP D.D.D.

 

 

 Tijdens de bestuursvergadering van 23 september is er onder andere gesproken over de taken van de nieuwe  bestuursleden.  Afgesproken is dat Bert Aalberts zich dit jaar zal inwerken om het secretariaat over te  nemen.  Damon Winter neemt per direct de functie van jeugdleider over. Jan Siegers treedt terug als  jeugdleider maar  blijft lid van de jeugdcommissie, het secretariaat draagt hij in de loop van het nieuwe  verenigingsjaar over aan  Bert Aalberts. Zijn nieuwe functie in het bestuur wordt algemeen adjunct.

 

 De jaarvergaderingn van D.D.D.  is i.v.m. vakantie van het personeel van de Baron een week later dan normaal  n.l. op  dinsdag 6 september aanvang 19.45 uur.

 

 Op vrijdagavond 16 september start het jeugddammen, het aanvangstijdstip is 18.30 uur en de wekelijkse

 clubavond duurt tot 19.30 uur.

 

 

 

Het 30e Vrieling damtoernooi wordt gehouden op donderdag 28 december in de Baron in Dedemsvaart.

Opgave bij Gert Brink - gertbrink53@hotmail.com of tel. 0523-266924

 

 Voorlopige deelnemerslijst per 22 december.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

             
    1.  Siep Altena  Balk     923    
             
      Hilco Harms  Balkbrug     860          
     Henk Moster Azn.     "     "    1091    
             
     Henk Pruim  Beilen     921 H  
             
     Johan Haijtink  Brummen   1077    
      Tom Westhof     "     "     956    
             
      Bert Aalberts  Dedemsvaart   1357    
      Marcel Bauwer        "      "                   624    
     Gert Brink        "      "      810    
     Henk Brouwer        "      "     714    
      Henk Bunskoek        "      "     737    
     Robby ter Harmsel        "      "     708    
     Gait-Jan Huzen        "      "      v
     Gerard van der Meulen        "      "     821    
     Willy Roelofs        "      "     639    
      Brian Winter        "      "     676    
     Collin Winter        "      "     791    
     Damon Winter        "      "    1044    
             
     Jesse Brekveld  Dedemsvaart    jgd    
     Thijmen ekkelenkamp         "      "    jgd    
     Fabian Kragt         "      "    jgd    
     Daniël Haandrikman         "      "    jgd    
     Elva Roos         "      "    jgd    
     Jean-Peter Wilbrink         "      "      jgd    
             
     Hans Braakman  den Ham     770    
     Jennie Braakman    "      "     531    
     Gerard Endeman    "      "     592    
     Gerwin Mollink    "      "    1136    
             
     Dick Halma  Deventer     921    
             
     Gerard de Boer  Diever      
     Jark Otten     "     720    
     Jeanet Stel     "      
     Geert Wuffen     "     594    
             
     Henk Kamminga  Dronten     975    
     Aart Hanekamp       "      
             
     Floris Tol  Eelde/Paterswolde    1130    
             
     Alex Boxum  Emmeloord    1159    
     Daniel Boxum       "      "      
     Mateo Boxum       "      "      
             
     Ludwig Munnink  Enschede     845    
     Gino Schirinzi      "     "   1159    
     Paul van de Veen

     "     "

   1045    
             
     Wout van de Geest   Erica     804    
             
     Erwin Meiresonne  Genemuiden     714    
     Johan Meiresonne       "      "     862    
     Johan Heutink       "      "     747    
             
     Martin Bosch  Gramsbergen     902    
     Be Meijerink

     "      "

    720    
     Leo Peters      "      "    1037     
     Jordy Overheijm      "      "      jgd
             
     Bert Begeman  Groningen    1089    
     Jaap Huizinga      "    "        1052    
     Henk Kalk

     "    "

   1258    
             
     Jan Huisman  Hardenberg      
    Herjan Overweg       "     "      
     Egbert Reiling       "     "      
     Evert Rolleman       "     "      
     Mans Veltink       "     "      
             
     Rein van der Pal  Heerenveen    1422    
             
     Maikel Schotman  Heino     877    
             
     Willem Fokkert  Hellendoorn     768    
     Bennie Hendriks       "     "     671    
             
     Gert-Jan van den Berg  Hengelo     734    
      Jan Koopman       "     995    
     Gerard Kruger       "     837    
             
     Aleksje Domchef  Hijken/Lit.   1467    
     Gerhard Dunning  Hijken     796    
     Egbert Koning       "     597    
     Wim Koopman       "   1026    
     Rik Smit     1123       
             
     Be Brakel  Hoogeveen     871    
     Gerard Bruins       "      "     991     
     Cor Darwinkel       "      "     835    
     Zainal Palmans       "      "   1361    
     Alysha Schonewille       "      "       jgd.
     Lisa Scholtens       "      "     766    
     Mart Slim       "      "      8jr
     Alexander Slot       "      "   1063    
     Wouter Sosef       "      "     963    
     Pascal Strijker       "      "     718    
     Jan-Ekke de Vries       "      "    1377    
     Nicole de Vries       "      " 1000-1100    
     Nick Waterink       "      "    1227     
             2e kl
     Edzo de Vries  Hollandscheveld      
     Marcel Zwiers        "             
             
     Thomas Hanhart  Laren ( Gld )         jun 
     Sarah Hanhart       "      asp
     Pieter Hanhart       "      pup
             
     Jan Terpstra  Leeuwarden     997    
             
     Jan Lensink  Nieuw-Heeten     huisd
             
     Jan van der Veen  Nijkerk    1163    
     Jaap van de Werfhorst       "    1065    
             
     Heddy Andringa  Offringawier     862    
             
     Gerrit Schroer  Rheezerveen         huid
             
     Ab Steenbergen  Raalte    1061  H  
             
     Henk Woolderink  Rijssen     845    
             
      Sjoerd Koopman  Rotsterhaule    1264    
             
             
     Auke Koopmans  Scharnegoutum     911    
             
     Ton Orriëns  Sinderen      676    
             
     Geert Boxum  St. Jansklooster      717    
             
     Gepke Koopman  Sneek       
             
     Bé Eggens  Stieljeskanaal    1240    
             
     Berend Plijter  ten Boer    1055    
             
     Maikel van den Esker  Wapenveld    1096    
             
     Richard de Rooy  Wedden      huisd.
             
     Grieko Kruijer  Weddenveen      huisd.
              
     Gerbrand Hessing  Westerhaar    1278    
     Bennie Hessing       "    "      
     Koert Meuleman       "    "     833    
     Alex Noppers       "    "    1021    
             
     Han Teunter  Westerlee     850    
             
      Jan-Willem Hoeve  Wezep    1209    
      Wim de Mol      "      897    
     Rick Hakvoort      "      
                    
     Martin Dollen  Wierden     788    
     Harry Pierik       ''         610    
     Gerhard Woolderink       ''      916    
             
     Geert Lubberink  Winschoten     954    
     Gerco Lubberink      "      "   1045    
     Jakob Pronk      "      "   1163    
                 
     Gerrit Klompenhouwer  Winterswijk      851    
             
     Rob Knevel  Wiiteveen/Hijken    1037    
             
     Klaas Mondria  Wolvega     887    
             
     Christiaan Groote  Zuidwolde    886    
     Herman Gruppen      "     "    611    
     Leo Hazen      "     "    625    
     Alberto Waterink      "     "    820    
             
   126.  Gert-Jan Hoeve  Zwolle    1183  E  
             

  

 

 

 

logo_baron

 

 SPECIALE DAMDAGPRIJZEN

 

KOP SNERT                2,50  
BROODJE GEHAKTBAL  2,50
PUNTZAK FRITES  2,00
BROODJE KROKET ( LUX ) OF FRIKANDAL  2,00
BROODJE KNAKWORST  1,00

  

Afbeeldingsresultaat voor kop snert

 

 

 

FRISDRANK                              2,00
KOFFIE / THEE 1,50
RANJA 0,75
Prijzen andere dranken en eten volgens de drank en menukaart.
"