2018

 

 

Uitslagen Vaart & Vecht sneldamtoernooi 2018

 

 Ook nu was er weer een goede opkomst bij de 45e editie van het jaarlijkse Vaart & Vecht sneldamtoernooi. Na   de  opening door de voorzitter ging de strijd snel van start want vooral in de 2e groep moesten er veel partijen (   14 ) gespeeld worden. Maar met een straf tempo lukte het toch om tegen kwart over elf de prijzen uit te reiken.   Op een humorvolle wijze wist Gert de winnaars en soms ook anderen in het zonnetje te zetten. Het was weer   een heel  geslaagde en gezellige avond.

 

  

 

 v.l.n.r. Gerard Bruins, Zainal Palmans en Lauran Hazen

 

Hfd kl

 

Zainal Palmans

Hoogeveem

9 wedstrijden

16 punten

 

 

Rick Hakvoort

Wezep

9       “      “

16       “

 

 

Jan-Ekke de Vries

Hoogeveen

9       “      “

14       “

 

 

Theo Leone

Borne

9       “      “

11       “

 

 

Johan van Aalderen

Zwolle

9       “      “

  8       “

 

 

Harrie Beekman

Hattemerbroek

9       “      “

  7       “

 

 

Alexander Slot

Hoogeveen

9       “      “

  6       “

 

 

Geurt Souman

Wezep

9       “      “

  5       “

 

 

Leo Peters

Gramsbergen

9       “      “

  4       “

 

 

Harrie Hoonhorst

Nijverdal

9       “      “

  3       “

 

 

1e kl.

 

Gerard Bruins

Hoogeveen

12 wedstrijden

20 punten

 

 

Jacco Keizer

Hijken

12       “     “

16       “

 

 

Koert Meuleman

Den Ham

12       “     “

12       “

 

 

Alberto Waterink

Zuidwolde

12       “     “

12       “ 

 

 

Henk Pruim

Beilen

12       “     “

11       “

 

 

Ronald Sempel

Nijverdal

12       “     “

  7       “

 

 

Egbert Reiling

Rheezerveen

12       “     “

  6       “

 

 

 

 

 

 

1e kl.

 

Colin Winter

Dedemsvaart

14       “     “

22 punten

 

 

Wim Koopman

Hijken

14       “     “

20       “

 

 

Gert Brink

Dedemsvaart

14       “     “

16       “

 

 

Gerhard Dunning

Hijken

14       “     “

16       “

 

 

Henk Mostert

Balkbrug

14       “     “

14       “

 

 

Willem Fokkert

Hellendoorn

14       “     “

13       “

 

 

Herjan Overweg

Hardenberg

14       “     “

  7       “

 

 

Mans Veltink

Hardenberg

14       “     “

  4       “

 

  

 

 Een prachtige 2e plaats voor Colin.

 

 De nummers één van beide poules Gerard Bruins en Colin Winter speelden een barrage die gewonnen werd door   Gerard Bruins. Met de tweede plaats kan Colin terugzien op een goed toernooi. Wim Koopman eindigde als   derde.

2e kl.

 

Lauran Hazen

Zuidwolde

10 wedstrijden

16 punten

 

 

Henk Wensink

Hattemerbroek

10       “      “

14       “

 

 

Herman Gruppen

Zuidwolde

10       “      “

13       “

 

 

Henk  Bunskoek

Dedemsvaart

10       “      “

12       “

 

 

Henk Brouwer

Dedemsvaart

10       “      “

11       “

 

 

Robby ter Harmsel

Dedemsvaart

10       “      “

11       “

 

 

Evert Rolleman

Hardenberg

10       “      “

  9       “

 

 

Jan Schroer

Rheezerveen

10       “      “

  9       “

 

 

Egbert Koning

Hijken

10       “      “

  6       “

 

 

Gerrit Schroer

Rheezerveen

10       “      “

  5       “

 

 

Jans Nijman

Rheezerveen

10       “      “

  4       “

 

  

  Lauran Hazen neemt zijn prijs in ontvangst.

 

 

 

 

 Indeling 2018

 

 

 INDELING VRIELING TOERNOOI 2018

 

 

 EREKLASSE

 

 GROEP 1

 

 Michiel Kroesbergen 1439

 Rick Hakvoort             1319

 Lambert-Jan Koops     1231

 Gerwin Mollink            1156

 

 GROEP 2

 

 Bert Aalberts               1368

 Rienk van Marle          1317

 Sjoerd Koopman         1267   

 Gert-Jan Hoeve           1187

 

 HOOFDKLASSE

 

GROEP 1

 

Alex Boxum                 1187

Jaap van de Werfhorst 1095

Lolke Huitema 1039   

Ab Steenbergen           1032

 

GROEP 2

 

Jan van de Veen           1152

Bert Begeman 1077

Leo Peters                   1021

Henk Kamminga          982

 

GROEP 3

 

Rik Smit                      1122

Jaap Huizinga               1057

Wouter Sosef               1000

Jan Snijder                   976

 

GROEP 4

 

Dick Siegers                1119

Damon Winter  1074

Gerard Bruins              1004

Dick Halma                 951

 

GROEP 5

 

Jonathan Wilbrink        1100

Floris Tol                     1054

Meint de Vries 966

Nicole de Vries            947

 

GROEP 6

 

Jan Riesthuis                1082

Paul van de Veen         1049

Ronald Kreeft 973

Geert Lubberink          967

 

EERSTE KLASSE

 

GROEP 1

 

Jan Timmer                  947

Maikel Schotman         865

Renco Oostindjer         855

Matheo Boxum            839

 

GROEP 2

 

Jan Koopman              945

Han Tuenter                 865

Koert Meuleman          850

Klaas Mondria 848

 

GROEP 3

 

Jan van der Kolk         938

Jan Starke                   855

Gerrit Klompenhouwer 845

Gerrit Kruger               839

 

 

GROEP 4

 

Harwin Reuvekamp     932

Jeanet Stel                   859

Remco Visser              839

Daniel Boxum              ----

 

GROEP 5

 

Siep Altena                  918

Cor Darwinkel             834

Rene Runhaar 826

Anton Visscher 822

 

GROEP 6

 

Martin Bosch               908

Roelof Schippers         824

Gerard van der Meulen            807

Jan van de Vegt            755

 

GROEP 7

 

Gijsbert Meuleman       900

Julian Arrindell  821

Elzo de Vries               812

Geert Boxum               745

 

GROEP 8

 

Heddy Andringa           877

Marcel Zwiers             767

Willem Fokkert            760

Jan Heutink                  730

 

GROEP 9

 

Be Brakels                   878

Gert Brink                   810

Lisa Scholtens              795

Gerard Haarman          ----

 

 

GROEP 10

 

Jan Huisman                ----

Jerk Otten                   731

Henk Wensink             728

Henk Bunskoek           725

 

GROEP 11

 

Ludwig Munnink          871

Pascal Strijker 739

Lauran Hazen              725

Mans Veltink                ----

 

GROEP 12

 

Henk Brouwer 766

Eddie Weijman 724

Gerben Overweg         ----

Roel van Benthem        ----

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE KLASSE

 

GROEP 1

 

Fons ten Broeke          703

Bennie Hendriks          672

Elise Schouten  ----     

Dylano Stoter              ----

 

GROEP 2

 

Marinus Freriks           662

Gerard Endeman          589

Mart Slim                    ----     

Demi Peters                 ----

 

GROEP 3

 

Marcel Bauwer            634

Herjan Overweg          ----

Siebe Kortleven           ----

Jamy Loots                  ----

 

GROEP 4

 

Bart Jan Kortleven       ----

Sandra Brakels ----

Herman Loots              ----

Willy Roelofs               633

 

GROEP 5

 

Robby ter Harmsel       685

Charl Schuller              ----

Geert Wuffen               590

Janick Laning               ----

 

GROEP 6

 

Dennis Versluis ----

Ton Orriens                 681

Nicky Loots                ----

Gerard de Boer           ----

 

GROEP 7

 

Albert Hendrik-Snijder 709

Evert Rolleman            ----

Alinde Koops                          ----

Jacob Hart                              ----

 

 

 

 

GROEP 8       

 

Harrie Luchtenberg                  ----

Marianne Veld                         ----

Grieko Kruijer             ----

Richard de Rooy                     ----