Menu

Indeling 2017

 

Ereklasse 

Gr 1.

1. Alekseij Domschev Vilnius ( Lit ) 1467 
2. Gerbrand Hessing Westerhaar 1278 
3. Nick Waterink Hoogeveen 1227 
4. Sjoerd Koopman Rotsterhaule 1264 

Gr 2.

1. Rein v.d. Pal Heerenveen 1422 
2. Zainal Palmans Hoogeveen 1361 
3. Henk Kalk Groningen 1258 
4. Rick Hakvoort Wezep 1306 

Gr. 3

1. Jan Ekke de Vries Hoogeven 1377 
2. Bé Eggens Stieltjeskanaal 1240 
3. Gert-Jan Hoeve Zwolle 1183 
4. Bert Aalberts Dedemsvaart 1357 


Hoofdklasse 

gr. 1

1. Jan-Willem Hoeve Wezep 1199 
2. Gerwin Mollink den Ham 1136 
3. Jan van Veen Nijkerk 1163 
4. Ab Steenbergen Raalte 1061 

gr. 2

1. Jacob Pronk Winschoten 1163 
2. Rik Smit Hijken 1123 
3. Johan Haijtink Brummen 1077 
4. Alexander Slot Hoogeveen 1063 

gr. 3

1. Gino Schirinzi Enschede 1159 
2. Floris Tol Eelde / Paterswolde 1130 
3. Jaap v.d. Werfhorst Nijkerk 1065 
4. Berend Plijter ten Boer 1055 

gr. 4

1. Alex Boxum Emmeloord 1159 
2. Maikel v.d. Esker Wapenveld 1096 
3. Bert Begeman Groningen 1089 
4. Henk Mostert Azn Balkbrug 1091 

gr. 5

1. Jaap Huizinga Groningen 1052 
2. Paul van Veen Enschede 1045 
3. Leo Peters Gramsbergen 1037 
4. Nicole de Vries Hoogeveen 1050 

gr. 6

1. Damon Winter Dedemsvaart 1044 
2. Rob Knevel Witteveen 1037 
3. Alex Noppers Westerhaar 1021 
4. Jan Terpstra Leeuwarden 997 

gr. 7

1. Gerco Lubberink Winschoten 1045 
2. Jan Koopman Hengelo 995 
3. Wim Koopman Hijken 1026 
4. Wouter Sosef Hoogeveen 963 

1e klasse 

gr. 1

1. Henk Kamminga Dronten 975 
2. Henk Pruim Beilen 921 
3. Geert Lubberink Winschoten 954 
4. Dick Halma Decventer 921 

gr. 2

1. Tom Westhof Brummen 956 
2. Gerhard Woolderink Wierden 916 
3. Wim de Mol Wezep 897 
4. Gerard Bruins Hoogeveen 951 

gr. 3

1. Auke Koopmans Scharnegoutum 911 
2. Christiaan Groote Zuidwolde 886 
3. Bé Brakels Veendam 871 
4. Hilco Harms Balkbrug 860 

gr. 4

1. Siep Altena Balk 923 
2. Bennie Hessing Westerhaar 910 
3. Klaas Mondria Wolvega 887 
4. Gerrit Klompenhouwer Winterswijk 851 

gr. 5

1. Martin Bosch Gramsbergen 902 
2. Maikel Schotman Heino 877 
3. Erwin Meiresonne Genemuiden 862 
4. Hedy Andringa Offringawier 862 

gr. 6

1. Wout v.d. Geest Erica 804 
2. Hans Teunter Westerlee 850 
3. Ludwig Munnink Enschede 845 
4. Henk Woolderink Rijssen 845 

gr. 7

1. Gerard Kruger Hengelo 837 
2. Cor Darwinkel Hoogeveen 835 
3. Koert Meuleman Westerhaar 833 
4. Gerard v.d. Meulen Dedemsvaart 821 

gr. 8

1. Alberto Waterink Zuidwolde 820 
2. Gert Brink Dedemsvaart 810 
3. Martin Dollen Wierden 788 
4. Jeanet Stel Dwingelo/Diever 830 

gr. 9

1. Gerhard Dunning Hijken 796 
2. Colin Winter Dedemsvaart 791 
3. Hans Braakman den Ham 770 
4. Gert-Jan v.d. Berg Hengelo 734 

gr.10

1. Jan Huisman Hardenberg 
2. Edzo de Vries Hollandscheveld 
3. Geert Boxum st. Jansklooster 717 
4. Johan Heutink Genemuiden 747 

gr.11

1. Marcel Zwiers Hollandscheveld 
2. Mans Veltink Hardenberg 
3. Bé Meijerink Gramsbergen 718 
4. Lisa Scholtens Hoogeveen 766

 

2e klasse 

gr. 1

1. willem Fokkert hellendoorn 768 
2. Gait-Jan Huzen Dedemsvaart 788 
3. Tomas Hanhart Brummen 
4. Tjark Otten Dwingelo/Diever 720 

gr. 2

1.Henk Bunskoek Dedemsvaart 737 
2. Egbert Reiling Hardenberg 
3. Gepke Koopman Sneek 
4. Pascal Strijker Hoogeveen 718 

gr. 3

1. Henk Brouwer Dedemsvaart 714 
2. Ton Orriëns Sinderen 676 
3. Bennie Hendriks Hellendoorn 671 
4. Daniël Boxum Emmeloord 

gr. 4

1. Robby ter Harmsel Dedemsvaart 708 
2. Leo Hazen Zuidwolde 611 
3. Egbert Koning Hijken 597 
4. Mateo Boxum Emmeloord 

gr. 5

1. Brian Winter Dedemsvaart 676 
2. Johan Meiresonne Genemuiden 714 
3. Herman Gruppen Zuidwolde 611 
4. Harrie Pierik Wierden 610 

gr. 6

1. Willy Roelofs Dedemsvaart 639 
2. Jennie Braakman den Ham 531 
3. Herjan Overweg Hardenberg 
4. Geert Wuffen Diever/Dwingelo 594 

gr. 7

1. Marcel Bauwer Dedemsvaart 624 
2. Gerard Endeman den Ham 644 
3. Gerard de Boer Dwingwelo/Diever 
4. Aart Hanekamp Dronten 611 
5. Tomas Hanhart Brummen 

Huisdammers 

gr. 1

1. Jan Lensink Nieuw-Heeten 
2. Evert Rolleman Hardenberg 
3. Gerrit Schreur Rheezerveen 
4. Grieko Kruijer Wedderveen 
5. Richard de Rooij Wedderveen 

Jeugd 

gr. 1

1.   Jesse Brekveld Balkbrug 
2.   Thijmen Ekkelkamp Dedemsvaart 
3.   Fabian Kragt Dedemsvaart 
4.   Elva Roos Dedemsvaart 
5.   Jean-Peter Wilbrink Dedemsvaart 
6.   Jordy Overheijm Gramsbergen 
7.   Daniël Haandrikman Dedemsvaart 
8.   Bart-Jan Kortleven Hoogeveen 
9.   Mart Slim Hoogeveen

10. Alysha Schonewille Hoogeveen

11. Pieter Hanhart Brummen