Menu

Deelnemerslijst 2018

  1.                                                                        
    •  
    •             
    •  
    • Het 31e Vrieling damtoernooi wordt gehouden op vrijdag 28 december in de Baron in Dedemsvaart.
    • Opgave bij Gert Brink - gertbrink53@hotmail.com of tel. 0523-266924
    •  
    •  Voorlopige deelnemerslijst.                                                                                                                       ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
      1.    Dick Siegers    Almere 1119 
          Meint de Vries    Assen  966
         Siep Altena    Balk  918
         Roel van Benthem    Belt Schutsloot  1e kl
         Fons ten Broeke    Borne  703
         Marinus Freriks        "  662
         Jan Timmer    Coevorden  947
         Jan Riesthuis    Culemborg 1082
         Gerard Haarman    Dalfsen  
     10.    Bert Aalberts    Dedemsvaart 1368
         Marcel Bauwer         "    "  634
         Bart van de Bosch         "     "   JGD
         Gert Brink         "     "  810
         Henk Brouwer         "     "  766
          Henk Bunskoek         "     "  725
         Thijmen Ekkelkamp         "      "  JGD
         Daniël Haandrikman         "      "  JGD
         Robby ter Harmsel         "      "  685
         Fabian Kragt         "      "  JGD
         Fienne Martens         "        JGD
         Gerard v.d. Meulen         "      "  807
         Willy Roelofs         "      "  633
         Elva Roos         "      "  JGD
         Jonethan Schonewille         "      "  JGD
          Jean-Peter Wilbrink         "      "  JGD
         Damon Winter         "      "   1074
         Julian Arrindell    den Ham  821
         Gerard Endeman      "      "  589
         Gerwin Mollink      "      "  1146
         Jan van de Vegt      "      "  755
     30.    Dick Halma    Deventer  951 
         Henk Kamminga    Dronten  982
         Gerard de Boer    Dwingelo  2e kl
         Jerk Otten       "      "  731
         Janet Stel       "      "  859
         Geert Wuffen       "      "   590
         Floris Tol    Eelde 1054
         Alex Boxum    Emmeloord 1187
         Daniël Boxum        "      "  
         Matéo Boxum        "      "  839
          Albert Hendrik Snijder        "      "  709
         Jan Snijder        "      "  976
         Jonathan Wilbrink    Enschede 1100
         Jacob Hart        "      "   2e kl
         Ludwig Munnink        "      "   871
         Paul van de Veen        "      " 1049
          Lambert-Jan Koops    Frankrijk 1231
         Jan Heutink    Genemuiden  730
         Martin Bosch    Gramsbergen  908
         Leo Peters                       "       "                  1021 
     50.    Robin Scholten       "       "    JGD
         Bert Begeman    Groningen 1077
         Jaap Huizinga       "     "     1057
         Michiel Kroesbergen       "     " 1439
         Jan Huisman    Hardenberg  
         Herjan Overweg        "     "  
         Gerben Overweg        "     "  
         Evert Rolleman        "      "  
         Mans Veltink        "      "  
         Maikel Schotman    Heino  865
         Willem Fokkert    Hellendoorn  760
         Bennie Hendriks        "      "  672
          Harrie Luchtenberg        "      "  HSD
         Jan Koopman    Hengelo  945
         Gerard Kruger         "  839
         Elzo de Vries    Hollandscheveld  812
         Marcel Zwiers        "     "      "  767
        Gerard Bruins    Hoogeveen 1004
         Cor Darwinkel        "     "  834
         Bart Jan Kortleven        "     "  2e kl
     70.    Siebe Kortleven        "     "  2e kl
         Lucas Kreeft        "     "  JGD
          Roland Kreeft        "     "  973 hfd
         Renco Oostindjer        "     "  855
         Arthur Schep        "     "

     JGD

         Lisa Scholtens        "     "

     7951e kl

         Elise Schouten        "     "  2e kl
         Charl Schuller        "     "  2e kl
         Mart Slim ( 9 jr )        "     "  2e kl
         Wouter Sosef        "     " 1000 hfd
         Sytse Spijker        "     "   JGD
         Pascal Strijker        "     "  7391e kl
         Marianne Veld        "     "  HSD
         Nicole de Vries        "     "  947 hfd
         Rik Smit    Hijken 1122
         Rene Runhaar    Hilversum  826
         Harwin Reuvekamp    Kampen  932
         Jan van de Veen    Nijkerk 1152
         Jaap van de Werfhorst          " 1095 
         Remko Visser    Nijverdal  839
     90.    Heddy Andringa    Offringawier  877
         Ab Steenbergen    Raalte 1032
         Eddie Weijman    Renkum  724
         Sjoerd Koopman    Rotsterhaule 1267
          Gepke Koopman       "        "  
          Bé Brakels    Sellingerbeetse  878
         Sandra Brakels         "     "      "  2e kl
         Ton Orriëns    Sinderen  681
         Geert Boxum    St. Jansklooster  746
         Gert-Jan Hoeve    Steenwijk 1187 ere
         Lolke Huitema    Tersoal 1039
         Lauran Hazen    Zuidwolde  725
         Alinde Koops    Zwolle   
         Rienk van Marle    Wapenveld 1317
         Gijsbert Meuleman    Westerhaar  900
          Koert Meuleman         "     "  850
         Roelof Schippers         "     "   824
         Rick Hakvoort    Wezep 1319
         Henk Wensink         "  728
     110.    Dennis Versluis    Wilhelmshaven ( D )  2ek.l.
         Klaas Mondria    Wolvega  848
         Geert Lubberink    Winschoten   967
         Janick Laning    Bad Nieuweschans  2e kl
         Grieko Kruijer    Wedderveer  HSD
         Jamy Loots    Winschoten   ???
         Herman Loots         "     "   ???
         Nicky Loots         "     "  2E KL
         Demi Peters    Buunde ( D )   
         Richard de Rooy    Wedde  HSD
         Dylano Stoter    Bad Nieuweschans  2e kl
         Jan Starke    Oude Pekela   855
         Han Tuenter    Westerlee   865
    .    Gerrit Klompenhouwer    Winterswijk   845
         Anton Visscher    Zwartsluis   822
    125.    Jan van der Kolk       "     "   982

     

     

     

     

     

    logo_baron

     

     SPECIALE DAMDAGPRIJZEN

     

    KOP SNERT                2,50  
    BROODJE GEHAKTBAL  2,50
    PUNTZAK FRITES  2,00
    BROODJE KROKET ( LUX ) OF FRIKANDEL  2,00
    BROODJE KNAKWORST  1,00

      

    Afbeeldingsresultaat voor kop snert

     

     

     

    FRISDRANK                              2,00
    KOFFIE / THEE 1,50
    RANJA 0,75
    Prijzen andere dranken en eten volgens de drank en menukaart.
"