Deelnemerslijst 2017

                                                                       vrieling

 

            

 

Het 30e Vrieling damtoernooi wordt gehouden op donderdag 28 december in de Baron in Dedemsvaart.

Opgave bij Gert Brink - gertbrink53@hotmail.com of tel. 0523-266924

 

 Voorlopige deelnemerslijst per 22 december.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

             
    1.  Siep Altena  Balk     923    
             
      Hilco Harms  Balkbrug     860          
     Henk Moster Azn.     "     "    1091    
             
     Henk Pruim  Beilen     921 H  
             
     Johan Haijtink  Brummen   1077    
      Tom Westhof     "     "     956    
             
      Bert Aalberts  Dedemsvaart   1357    
      Marcel Bauwer        "      "                   624    
     Gert Brink        "      "      810    
     Henk Brouwer        "      "     714    
      Henk Bunskoek        "      "     737    
     Robby ter Harmsel        "      "     708    
     Gait-Jan Huzen        "      "      v
     Gerard van der Meulen        "      "     821    
     Willy Roelofs        "      "     639    
      Brian Winter        "      "     676    
     Collin Winter        "      "     791    
     Damon Winter        "      "    1044    
             
     Jesse Brekveld  Dedemsvaart    jgd    
     Thijmen ekkelenkamp         "      "    jgd    
     Fabian Kragt         "      "    jgd    
     Daniël Haandrikman         "      "    jgd    
     Elva Roos         "      "    jgd    
     Jean-Peter Wilbrink         "      "      jgd    
             
     Hans Braakman  den Ham     770    
     Jennie Braakman    "      "     531    
     Gerard Endeman    "      "     592    
     Gerwin Mollink    "      "    1136    
             
     Dick Halma  Deventer     921    
             
     Gerard de Boer  Diever      
     Jark Otten     "     720    
     Jeanet Stel     "      
     Geert Wuffen     "     594    
             
     Henk Kamminga  Dronten     975    
     Aart Hanekamp       "      
             
     Floris Tol  Eelde/Paterswolde    1130    
             
     Alex Boxum  Emmeloord    1159    
     Daniel Boxum       "      "      
     Mateo Boxum       "      "      
             
     Ludwig Munnink  Enschede     845    
     Gino Schirinzi      "     "   1159    
     Paul van de Veen

     "     "

   1045    
             
     Wout van de Geest   Erica     804    
             
     Erwin Meiresonne  Genemuiden     714    
     Johan Meiresonne       "      "     862    
     Johan Heutink       "      "     747    
             
     Martin Bosch  Gramsbergen     902    
     Be Meijerink

     "      "

    720    
     Leo Peters      "      "    1037     
     Jordy Overheijm      "      "      jgd
             
     Bert Begeman  Groningen    1089    
     Jaap Huizinga      "    "        1052    
     Henk Kalk

     "    "

   1258    
             
     Jan Huisman  Hardenberg      
    Herjan Overweg       "     "      
     Egbert Reiling       "     "      
     Evert Rolleman       "     "      
     Mans Veltink       "     "      
             
     Rein van der Pal  Heerenveen    1422    
             
     Maikel Schotman  Heino     877    
             
     Willem Fokkert  Hellendoorn     768    
     Bennie Hendriks       "     "     671    
             
     Gert-Jan van den Berg  Hengelo     734    
      Jan Koopman       "     995    
     Gerard Kruger       "     837    
             
     Aleksje Domchef  Hijken/Lit.   1467    
     Gerhard Dunning  Hijken     796    
     Egbert Koning       "     597    
     Wim Koopman       "   1026    
     Rik Smit     1123       
             
     Be Brakel  Hoogeveen     871    
     Gerard Bruins       "      "     991     
     Cor Darwinkel       "      "     835    
     Zainal Palmans       "      "   1361    
     Alysha Schonewille       "      "       jgd.
     Lisa Scholtens       "      "     766    
     Mart Slim       "      "      8jr
     Alexander Slot       "      "   1063    
     Wouter Sosef       "      "     963    
     Pascal Strijker       "      "     718    
     Jan-Ekke de Vries       "      "    1377    
     Nicole de Vries       "      " 1000-1100    
     Nick Waterink       "      "    1227     
             2e kl
     Edzo de Vries  Hollandscheveld      
     Marcel Zwiers        "             
             
     Thomas Hanhart  Laren ( Gld )         jun 
     Sarah Hanhart       "      asp
     Pieter Hanhart       "      pup
             
     Jan Terpstra  Leeuwarden     997    
             
     Jan Lensink  Nieuw-Heeten     huisd
             
     Jan van der Veen  Nijkerk    1163    
     Jaap van de Werfhorst       "    1065    
             
     Heddy Andringa  Offringawier     862    
             
     Gerrit Schroer  Rheezerveen         huid
             
     Ab Steenbergen  Raalte    1061  H  
             
     Henk Woolderink  Rijssen     845    
             
      Sjoerd Koopman  Rotsterhaule    1264    
             
             
     Auke Koopmans  Scharnegoutum     911    
             
     Ton Orriëns  Sinderen      676    
             
     Geert Boxum  St. Jansklooster      717    
             
     Gepke Koopman  Sneek       
             
     Bé Eggens  Stieljeskanaal    1240    
             
     Berend Plijter  ten Boer    1055    
             
     Maikel van den Esker  Wapenveld    1096    
             
     Richard de Rooy  Wedden      huisd.
             
     Grieko Kruijer  Weddenveen      huisd.
              
     Gerbrand Hessing  Westerhaar    1278    
     Bennie Hessing       "    "      
     Koert Meuleman       "    "     833    
     Alex Noppers       "    "    1021    
             
     Han Teunter  Westerlee     850    
             
      Jan-Willem Hoeve  Wezep    1209    
      Wim de Mol      "      897    
     Rick Hakvoort      "      
                    
     Martin Dollen  Wierden     788    
     Harry Pierik       ''         610    
     Gerhard Woolderink       ''      916    
             
     Geert Lubberink  Winschoten     954    
     Gerco Lubberink      "      "   1045    
     Jakob Pronk      "      "   1163    
                 
     Gerrit Klompenhouwer  Winterswijk      851    
             
     Rob Knevel  Wiiteveen/Hijken    1037    
             
     Klaas Mondria  Wolvega     887    
             
     Christiaan Groote  Zuidwolde    886    
     Herman Gruppen      "     "    611    
     Leo Hazen      "     "    625    
     Alberto Waterink      "     "    820    
             
   126.  Gert-Jan Hoeve  Zwolle    1183  E  
             

  

 

 

 

logo_baron

 

 SPECIALE DAMDAGPRIJZEN

 

KOP SNERT                2,50  
BROODJE GEHAKTBAL  2,50
PUNTZAK FRITES  2,00
BROODJE KROKET ( LUX ) OF FRIKANDAL  2,00
BROODJE KNAKWORST  1,00

  

Afbeeldingsresultaat voor kop snert

 

 

 

FRISDRANK                              2,00
KOFFIE / THEE 1,50
RANJA 0,75
Prijzen andere dranken en eten volgens de drank en menukaart.
"